Коли у Вінниці з'явиться 3G від Лайф і МТС

Мобільний Інтернет нового покоління вже працює у Вінниці. Щоправда не у всіх, а тільки у абонентів "Київстар". А що ж Лайф і МТС та інші мережі?

- ЗG просто літає, я задоволений, - розповідає вінничанин Максим Студілко.

Новим інтернетом він користується вже три тижні. Його сім-картка була обрана для тестування у Вінниці.

- Мене все влаштовує, - каже Максим. – Це дуже зручно для тих людей, яким потрібен швидкий доступ до інтернету. Однак сподіваюся, що згодом «Київстар» перегляне свою цінову політику. Бо зараз – трохи дорого.

На сайті компанії про новий інтернет повідомили 22 липня.

"Ще шість обласних центрів доповнили перелік 3G-міст «Київстар». Це Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Тернопіль, а також їх передмістя".

Журналісту RIA в ”Київстарі” розповіли, що  це вже повноцінний комерційний запуск, де кожен абонент компанії може користуватися мережею 3G.

– Підключення 3G для користувачів «Київстар» відбувається автоматично, у межах діючих тарифних планів, розповідає Ірина Пацевко, менеджер по зв’язках з громадськістю. - Потрібно, щоб сам телефонний апарат підтримував 3G і був включений автоматичний вибір мережі. Змінювати сім-картку чи тарифний план – не потрібно. Якщо абонент хоче отримувати більше мегабайт трафіку, він може підібрати новий вигідний тарифний план, або ж просто докупити пакети з мегабайтами. Абонент також може залишатися на 2G мережі.

Коли абоненти МТС та life отримають 3G?

В онлайн-центрі обслуговування абонентів МТС розповіли, що точних термінів введення 3G по кожному регіону у них немає. Порадили слідкувати за новинами на їхньому сайті.

А от у life кажуть, що планують під’єднати Вінницю до 3G влітку 2015 року. Однак у деяких абонентів цього оператора у Вінниці іноді з’являється символ 3G. Оператор life розповідає, що це йдуть роботи по запуску мережі.

Що таке 3G?

3G – це третє покоління зв'язку, яке забезпечує послуги високошвидкісного доступу до мережі інтернет (швидкий мобільний інтернет), високу якість передачі голосу, відео-дзвінки, мобільне телебачення. Головна відмінність 3G від попередніх поколінь зв’язку – висока швидкість передачі даних та доступу в інтернет. Відтепер не потрібно прив’язуватися до повільних 2G-мереж, зон дії стаціонарних точок Wi-Fi та домашнього інтернету.

За словами  заступника глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа, процес приватизації зв’язку нового покоління 3G пройшов в Україні найпрозоріше та приніс в держбюджет 11 мільярдів гривень.

Почали впроваджувати 4G

Президент України Петро Порошенко вже підписав указ про початок роботи з впровадження технології 4G в Україні. Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків. Раніше Порошенко вже повідомляв, що прозорий конкурс з видачі ліцензій на зв'язок четвертого покоління в Україні відбудеться в 2017 році.

4G – зв’язок   нового стандарту, який досягає передачу інформації зі швидкістю гігабайт за секунду з декількох пристроїв.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов