Вінницькі митники завадили контрабанді музичного раритету

У нелегальний спосіб з України через зону контролю митного поста „Дністер” Вінницької митниці ДФС намагалися вивезти раритетний акордеон „Honner Verdi I”, виготовлений у Німеччині у 30-х роках ХХ століття.

Транспортний засіб з молдовською реєстрацією рухався у напрямку „Виїзд з України”. Для переміщення через митний кордон водій та пасажир, обоє громадяни Республіки Молдова, обрали спрощену смугу руху „Зелений коридор”. У митній декларації пасажир зазначив, що переміщує через кордон музичний інструмент – акордеон. Утім, під час митного контролю у інспектора митниці виникла підозра щодо можливого незаконного переміщення товарів. що підлягають обов’язковому декларуванню – під час візуального огляду музичного інструменту та додаткового опитування громадянина, виявилось, що акордеон був виготовлений орієнтовно в першій половині ХХ століття.

Підозру підтвердив висновок мистецтвознавчої експертизи. Її за запитом митників, здійснив Вінницький обласний художній музей. Відтак з’ясувалось, що акордеон „Honner Verdi I” був виготовлений у Німеччині у 30-х роках ХХ століття. Інструмент має історичну, культурну, художню та музейну цінність і для вивезення його за межі України необхідно свідоцтво на право вивезення культурних цінностей.

За вказаним фактом відносно громадянина Республіки Молдова складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного Кодексу України Контрабандисту „світить” санкція у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та конфіскація товару, переміщення якого обмежено.

Наразі акордеон тимчасово вилучений та переданий на склад митниці.

ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов