Вінничан, призваних рік тому, відпустять додому у вересні

Генштаб повідомив, що вінничани, призвані до лав ЗСУ у третій хвилі мобілізації будуть демобілізовані впродовж вересня 2015 року, повідомляє «УНІАН».

Третя хвиля мобілізації проводилась протягом липня – серпня 2014 року. Військовослужбовці призвані до лав збройних сил відслужили вже рік і очікують на демобілізацію. Начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов повідомив, що більшість призваних під час третьої хвилі мобілізації будуть звільнені у запас.

-          В зв'язку з тим, що нині на полігонах, навчальних центрах проходять бойове навчання військовослужбовці, які призвані в рамках шостої хвилі мобілізації, саме ці військовослужбовці в перспективі замінять військових, які минулого року прийшли до лав Збройних сил України, тому основні заходи, пов'язані з демобілізацією, будуть відбуватися у вересні поточного року, - сказав Селезньов.

Не звільнятимуть лише тих бійців, які виявлять бажання добровільно залишитись і продовжити службу. В такому випадку вони перейдуть на службу за контрактом. До речі уряд нещодавно встановив нову грошову виплату солдатам-контрактникам.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов