У Вінницю з’їдуться художники, активісти та вчені, щоб обговорити декомунізацію

З 20 по 30 серпня у Вінниці діятиме культурно-мистецька резиденція «Над Богом», організована у рамках проекту Українського кризового медіа-центру «Культурна дипломатія між регіонами України».

Учасниками ініціативи стане молодь, митці та вчені, що публічно обговорять проблеми, пов’язаних з реалізацією декомунізаційних законів та переосмисленням історичного минулого. 

Мета обговорення – спільний пошук рішень для адекватного застосування норм законів про декомунізацію, залежно від особливостей міста чи регіону. Підсумки дискусій будуть основою резолюції, яку за бажанням зможуть використовувати громада та представники влади під час впровадження декомунізаційних законів у своєму регіоні. 

У культурно-мистецькій резиденції «Над Богом» близько 20-ти художників з різних регіонів України протягом 10-ти днів вивчатимуть локальний контекст міста та візуалізують своє бачення актуальних питань. Створені арт-об’єкти будуть представлені на закритті події, та згодом у Києві. Відбудеться серія тренінгів, майстер-класів для активної молоді на тему урбанізму, міжкультурного діалогу та мережевого співробітництва, соціального активізму.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов