• Головна
  • У Вінницю з’їдуться художники, активісти та вчені, щоб обговорити декомунізацію
14:01, 30 липня 2015 р.

У Вінницю з’їдуться художники, активісти та вчені, щоб обговорити декомунізацію

З 20 по 30 серпня у Вінниці діятиме культурно-мистецька резиденція «Над Богом», організована у рамках проекту Українського кризового медіа-центру «Культурна дипломатія між регіонами України».

Учасниками ініціативи стане молодь, митці та вчені, що публічно обговорять проблеми, пов’язаних з реалізацією декомунізаційних законів та переосмисленням історичного минулого. 

Мета обговорення – спільний пошук рішень для адекватного застосування норм законів про декомунізацію, залежно від особливостей міста чи регіону. Підсумки дискусій будуть основою резолюції, яку за бажанням зможуть використовувати громада та представники влади під час впровадження декомунізаційних законів у своєму регіоні. 

У культурно-мистецькій резиденції «Над Богом» близько 20-ти художників з різних регіонів України протягом 10-ти днів вивчатимуть локальний контекст міста та візуалізують своє бачення актуальних питань. Створені арт-об’єкти будуть представлені на закритті події, та згодом у Києві. Відбудеться серія тренінгів, майстер-класів для активної молоді на тему урбанізму, міжкультурного діалогу та мережевого співробітництва, соціального активізму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...