Смерть засудженого в машині конвоїрів. Недбальство чи навмисне вбивство?

28 липня водій-конвоїр виявив тіло засудженого в службовому автомобілі “Газель” ротиконвойної служби міліції, під час етапування з Козятина до Вінниці. Повідомляють, що він повішався, використавши носову хустинку, яку намотав на шию, а іншим кінцем закріпив на поручні.

За інформацією, яку надали у прокуратурі Вінницької області, 46-річного жителя Комсомольського Валентина Зюлківського знайшли повішеним у машині конвоїрів. За цим фактом прокуратура відкрила кримінальні провадження за ст. 367 (недбальство) та ст. 115 (навмисне вбивство).

Засуджений уже двічі сидів: 4 роки за пограбування в 1995 та 2,5 роки за крадіжку в 1999. Цього разу йому загрожувало 5 років та 10 місяців за розбещення неповнолітніх. Людей з такими статтями в місцях позбавлення волі приймають, м'яко кажучи, не надто гостинно. Це могло підштовхнути засудженого на такий крок. Не відомо тільки, що робили конвоїри, які, згідно з посадовою інструкцією, повинні були обшукати його та вести постійне спостереження. До речі, чи просто повішатись в машині, де не кожен зможе стояти в повний зріст? В прес-службі УМВС у Вінницькій області цей випадок не коментують — триває службове розслідування.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов