ТРК «ВІНТЕРА» оскаржуватиме рішення суду щодо інформаційного запиту активістів

ТРК «ВІНТЕРА» буде оскаржувати рішення Вінницького окружного адміністративного суду, який задовольнив позов громадських активістів і зобов’язав телерадіокомпанію надати відповідь на інформаційний запит. Про це на звернення сайту «Суспільне мовлення» повідомила генеральна директорка Вінницької ОДТРК Любов Коваленко.

За словами Любові Коваленко, що на запит активістів Крайового товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» телерадіокомпанія надала всі документи, які була зобов’язана, згідно з законом «Про доступ до публічної інформації».

Відмову у видачі договорів про надання ефірного часу для передвиборчої агітації за 2012-2015 роки ТРК «ВІНТЕРА» пояснює, посилаючись на на ч. 12 ст. 72 закону України «Про вибори народних депутатів України». Згідно з законом, надавати таку інформацію компанія зобов’язана виключно за  письмовими запитами Центральної виборчої комісії, відповідної окружної виборчої комісії, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

«Телерадіокомпанія не перераховувала бюджетних коштів, не передавала у володіння, користування чи розпорядження державного майна на користь суб’єктів виборчого процесу, а запитувані позивачем копії договорів містятьперсональні дані громадян, передача яких, виходячи із приписів ч. 5 ст. 6 Закону «Про доступ до публічної інформації», можлива виключно за їх згодою.

Тому ТРК «ВІНТЕРА» правомірно відмовила позивачу в наданні копій зазначених у запиті договорів», – йдеться у відповіді на звернення.

Крім того, за словами гендиректорки, суд завчасно було повідомлено про те, що юрист компанії знаходиться у черговій відпустці, в зв’язку з чим було подано прохання перенести слухання справи. «Натомість суд відхилив наше клопотання, чим позбавив нас права надати свої пояснення, доводи та заперечення стосовно предмету спору. Телерадіокомпанія буде оскаржувати рішення Вінницького окружного адміністративного суду в апеляційному порядку», – наголосила Любов Коваленко.

Нагадаємо, Вінницький окружний адміністративний суд задовольнив позов громадських активістів і зобов’язав ТРК «ВІНТЕРА» надати відповідь на інформаційний запит.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов