Де за кордоном відпочиває Моргунов, - запитали в.о мера під час прийому громадян

У четвер відбулася зустріч в. о. мера Вінниці Сергія Моргунова з представниками деяких громадських організацій.Активістами із секретарем міськради обговорили питання декомунізації вулиць Вінниці та проблему продажу алкоголю неповнолітнім у місцевих кафе, барах, супермаркетах та ринках.

- Разом із правоохоронцями ми не раз фіксували продаж спиртного особам, які ще не досягли 18-річчя. Найбільше скарг до нас надходило від пацієнтів обласної лікарні імені Пирогова. Там багато вікон виходять саме на супермаркет "АТБ", де цілодобово продають алкоголь, і покупці напідпитку влаштовують дебош. Та дотепер жодні рейди та публічний осуд не спонукали заклад обмежити продаж спиртного. У деяких містах Тернопільщини органи місцевої влади заборони реалізацію високоградусних напоїв у вечірній та нічний час, чому б Вінниці не перейняти такий позитивний досвід? - запропонував Андрій Вигонюк.

Сергій Моргунов подякував громадським активістам за ініціативу у боротьбі з торговельними точками, які порушують закон, і обіцяв в межах своєї компетенції долучитися до цієї справи.

- Готові на Раді підприємців, що діє при Вінницькому міському голові, обговорити це питання і внести свої конструктивні пропозиції щодо механізму впливу на підприємців-порушників. У нас вже є позитивний досвід щодо обмеження реалізації алкоголю у супермаркеті по вулиці Юності та деяких кафе. Думаю, недоречно на рівні міськради приймати популістські рішення, які в подальшому будь-який підприємець чи організація зможуть оскаржити у суді. Більш раціонально звернутися до Кабміну, аби це пиптання було унормовано на державному рівні, - заявив Сергій Моргунов.

Також в.о. мера розглянув пропозицію активістів щодо перейменування деяких вулиць Вінниці і наголосив, що процес декумунізації буде відбуватися із врахованням інтересів мешканців.

На завершення зустрічі громадські представники запропонували Сергію Моргонову відзвітувати перед вінничанами про свої закордонні поїздки:

- Минулого року ми ініціювали акцію "Вінницькі межигіря", щоб люди могли пересвідчитися чи відповідають статки того чи іншого чиновника його офіційній зарплаті та задекларованим прибуткам. Цьогоріч закликаємо посадовців відкрити для громадськості свої закордонні паспорти, розяснити куди і за який рахунок їздять відпочивати чи у відрядження, - запропонував Вигонюк.

- Я вас почув, - запевнив Сергій Моргунов і обіцяв обміркувати пропозиції громадян.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов