Вінниччина лідирує в Україні за кількістю старовинних садиб і палаців

Їхня реконструкція і промоція допоможуть залученню туристів і розвитку малих населених пунктів

На черговому засіданні дискусійного клубу "Хронотоп" розглядалася проблема збереження старовинних садиб, палаців та палацово-паркових комплексів Вінниччини, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця 

Захід, який відбувся в книгарні "Є", зібрав близько 30 фахівців і пересічних вінничан. Його модератором був відомий вінницький історик Олександр Федоришен. 

"Не секрет, що Вінниччина - край палаців. Але нам потрібно визначитися, що з ними далі робити. Адже старовинні архітектурні споруди потребують збереження і реконструкції. Я вважаю, що палаци не треба реставрувати заради самого цього процесу, а їх необхідно використовувати задля промоції Вінниччини, як туристичного регіону", - сказав Олександр Федоришен. 

Проект перспектив розвитку старовинних споруд на Вінниччині презентував авторитетний фахівець з Києва Анатолій Ізотов - кандидат архітектури, начальник відділу регіональних досліджень архітектурної та містобудівної спадщини і розвитку історичних територій Українського державного науково-дослідного і проектного інституту "УкрНДІпроектреставрація". Він наголосив, що за кількістю старовинних садово-парково комплексів і палаців Вінниччина займає перше місце в Україні, на другому - Хмельниччина, на третьому - Львівщина. Проте, на жаль, в нашому регіоні до останнього часу не дуже активно займалися розвитком і промоцією історичних споруд. 

"Наш інститут вважає, що старовинні палаці на Вінниччині необхідно активно відроджувати. Це сприятиме залученню туристів і розвитку малих населених пунктів", - підкреслив Анатолій Ізотов. 

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця

ч - фото 1

ч - фото 2

ч - фото 3

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов