Податківці потрусили «валютників»

Близько 30 тисяч гривень готівкою у різних валютах вилучили за неповні три тижні співробітники податкової міліції на Вінниччині в рамках загальнодержавної операції по протидії порушенням на ринку валютообмінних операцій.

Про це повідомляє прес-служба управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області

З уведенням змін до правил обміну та купівлі-продажу іноземної валюти, відповідний «тіньовий» ринок помітно активізувався: нелегальні «обмінники» не лише не запитують паспорти при обміні грошей, але й не убезпечують при цьому від шахрайства та обдурювання клієнтів.

Податківці посилили боротьбу з тіньовим сектором валютного ринку. Наразі проводиться відпрацювання місць незаконного обміну валют, в першу чергу це райони ринків, вокзалів. За останні три тижні співробітниками податкової міліції з незаконного валютного обігу вилучено гривень, доларів та євро на загальну суму близько 30 тисяч у гривневому еквіваленті, складено 7 адмінпротоколів. За рішенням суду вилучені кошти будуть спрямовані до державного бюджету.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов