Сепаратисти від імені ДонНУ штампують документи. Печатки без зазначення м. Вінниці є недійсними

Донецький національний університет констатує, що захоплені терористичним угрупованням «ДНР» у 2014 р. у м. Донецьку печатки ДонНУ продовжують використовуватись колишніми співробітниками університету, які залишились працювати на так звану «ДНР», для виготовлення підроблених бланків документів. У першу чергу це стосується підроблення бланків академічних довідок, які надають можливість перевестись до вищих навчальних закладів України та світу з так званих псевдовишів «ДНР».

Про це йдеться в повідомленні ДонНУ на офіційній сторінці в фейсбук.

Донецький національний університет наголошує, що академічні довідки та інші документи, які видано пізніше 30 жовтня.2014 р. з відтиском захопленої печатки Донецького національного університету (на дійсних печатках ДонНУ повинно бeти зазначено м. Вінниця), та підписані особами, яких було звільнено з університету у зв’язку з їх співпрацею з окупаційною владою, не є дійсними.

«Звертаємо вашу увагу на ці факти, та підкреслюємо, що єдиним легітимним ректором ДонНУ є Гринюк Роман Федорович, який був призначений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України відповідно до Наказу № 429-к від 29 листопада 2012 року. Тільки ректор ДонНУ відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та Статуту має право укладати договори та угоди від імені університету, в тому числі й ті, що укладаються з іноземними юридичними особами в рамках міжнародного співробітництва ДонНУ та підписувати документи, які використовуються у навчальному процесі», - зазначено в повідомленні.

Винница.info: Сепаратисти від імені ДонНУ штампують документи. Печатки без зазначення м. Вінниці є недійсними
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов