Начальника УМВС Вінниччини нагородили «Відзнакою». На прощання?

27 липня Секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов підписав розпорядження «Про нагородження Моренця І.В.».

Відповідний документ розміщено на сайті Вінницької міськради.

«… за значний особистий внесок в розвиток міста, спрямований на проведення заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод мешканців міста Вінниці, високий професіоналізм та активну життєву позицію нагородити:

МОРЕНЦЯ Ігоря Володимировича – начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницький області Почесною відзнакою міського голови – «Відзнака міського голови» за №58.», - зазначено в розпорядженні.

Як відомо, у Вінниці ходять чутки про звільнення Ігоря Моренця з посади начальника УМВС, в деяких ЗМІ навіть були припущення щодо нової кандидатури очільника обласної міліції. Але станом на сьогоднішній день, 31 липня, Ігор Володимирович перебуває у відпустці.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов