Студенти вузів Вінниці в армію не підуть

Стати офіцерами зможуть тепер студенти всіх вузів 3 та 4 рівнів акредитації.

Зміни до Закону «Про військовий обов'язок і військову службу» вніс Кабмін. Вони зняли обмеження на перелік вузів з військовою кафедрою.

- У нас в Вінниці працює 19 вузів 3-4 рівня акредитації, якщо рахувати разом з усіма філіями, але ще немає чітко розробленої системи того, як вони співпрацюватимуть з військовими кафедрами інших закладів. Останні роки такої нагальної потреби не було, - каже головний спеціаліст відділу з питань вищої школи, науки та інтелектуальної власності обласного управління освіти Андрій Клапоущак

У 2005 році перелік вузів з військовою кафедрою був різко звужений тому, що вважалось, що Україні не потрібна така кількість офіцерів. Військову кафедру у Вінницькому національному медичному університеті, яку сьогодні планують відновити, також тоді закрили.

- Те, що знімаються обмеження, означає те, що студенти вузів 3-й і 4-го ступеня акредитації отримають можливість навчатися на військовій кафедрі і отримають звання офіцерів запасу. В армію такому студенту йти буде не потрібно. Вузи, де немає свій військової кафедри, будуть укладати договори з тими закладами, де вона є, - говорить перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради Максим Луцький.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов