Редактора призвали захищати державу

Микола Маценко, 49-річний редактор Погребищенської районної газети "Колос", старший лейтенант запасу, змінив цивільний одяг на військовий однострой - його призвали на службу у ЗС під час шостої хвилі мобілізації.

Нині Маценко проходить підготовку на Яворівському полігоні Львівської області. У телефонній розмові з журналістом RIA пан Микола повідомив, що військову форму видали в академії Сухопутних військ. Звідти відправили на полігон. Після завершення підготовки відправлять у війська в зону АТО.

- Армійське життя для мене звичне,  -  розповідає колега. -  У 1983-1985 роках служив строкову службу.  Наш ракетний підрозділ дислокувався у Чехословаччині, він входив до  складу ракетних військах Центральної групи військ  колишнього Союзу. Таке враження, що за ці 30 років в армії майже нічого не змінилося.

У редакції "Колоса" після мобілізації редактора змушені працювати за себе і за того хлопця.

-Творчих працівників у газеті небагато,  - каже відповідальний секретар газети "Колос" Олександр Низькошапка. - Зараз нас троє. Коли був редактор, він не тільки писав у газету, а й готував передачі районного радіо. Тепер ця ноша дісталася нам. Одна з працівниць взяла відпустку, але у дні, коли верстаємо газету, змушена виходити на роботу. Працювати в таких умовах протягом року буде непросто, бо ж  виникатимуть ситуації, коли хтось братиме лікарняний і т.д. Редактор підтримує нас морально, телефонує, дає поради.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов