В серпні завершиться комплексний капремонт вул. К. Маркса

Триває комплексний капітальний ремонт дороги по вул. К.Маркса. Його було розпочато у минулому році. Тоді було відремонтовано ділянку від Немирівського шосе до вул. Фурманова. В цьому році роботи продовжились і на сьогоднішній день вийшли на фінішну пряму.

Капітальний ремонт доріг у Вінниці розпочався з 2006 року (до цього дорожнє полотно відновлювали ямковим ремонтом у місцях його пошкодження). З того часу у місті повністю відновлено 934 тисячі м2 міських автошляхів. Це близько 84,8 кілометрів.

В цьому році мерія запланувала здійснити капремонт та реконструкцію на 13 вулицях. На сьогоднішній день роботи вже завершені по вулицях Складській, П. Морозова, вул. Пархоменка та вул. Громова. Ще шість вулиць зараз знаходяться в роботі і три – планується ще зробити (вул. Максимовича, пров.1-го Карбишева, вул. Скалецького).

640(419).jpg

Ділянка вул. К.Маркса, яка ремонтується у цьому році, від вул. Фурманова до вул. Ватутіна, має довжину більш ніж 800 метрів. На сьогоднішній день там укладено вирівнювальний шар проїзної частини, встановлено бордюри та триває асфальтування тротуарів.

604(34).jpg

«Коли був міським головою Володимир Гройсман, у 2006 році ми розпочали програму капітального ремонту та реконструкції доріг. Ми розпочинали з магістральних доріг. А коли завершили роботи по основних вулицях, ми перейшли на другорядні. Вулиця Карла Маркса – це саме друга черга, – каже в. о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов. – Ця вулиця досить навантажена автомобільним транспортом і легковим, і вантажним (тут знаходиться багато баз і складів різних підприємств). Ми прийняли рішення здійснити тут капітальний ремонт ще і з тих міркування, щоб розгрузити паралельні вулиці».

Завершити ремонт вулиці К. Маркса планується за два тижні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов