На Вінниччині відкрили унікальний молочнотоварний комплекс (ФОТО)

8 листопада у селі Громадському Літинського району Вінницької області ввели в експлуатацію молочнотоварний комплекс Публічного акціонерного товариства "Літинський". Він входить до складу концерну "Укрпромінвест".

Як повідомив генеральний директор "Укрпромінвесту" Олексій Порошенко, комплекс почали будувати з кінця 2009 року.

"На сьогоднійшній день загальний обсяг інвестицій склав майже 100 мільйонів гривень. Тут запроваджено сучасні технології, які дозволяють максимально автоматизувати виробництво та полегшити працю робітників. Середня заробітна плата на комплексі складає 5 300 гривень, що вище середньої зарплатні в Україні, не говорячи вже про агро-промисловий комплекс", - сказав він.

Нова сучасна база зберігання кормів та запровадження кормових столів дозволяє ефективно годувати худобу.

"І це при дотриманні високих санітарно-епідеміологічних стандартів. "Холодний метод" утримання корів при температурі навколишнього середовища позитивно впливає на корів. Кращі корови дають у нас до 50 літрів молока в день. А закрита система збирання та передачі молока унеможливлює контакт продукції з навколишнім середовищем. Тому наша продукція екологічно чиста та високоякісна", - наголосив головний зоотехник молочнотоварного комплексу "Літинський" Микола Будкалюк.

Участь у відкритті взявПетро Порошенко, який зауважив, що на комлексі якість стандартів настільки висока, що стандартам ЄС прийдеться до них "дотягуватись". Сьогодні в АПК мають бути висококваліфіковані українські кадри, робота яких має достойно оцінюватися.

Це підтвердив і заступник міністра АПК Олександр Сень. Він запевнив, що керівництво комплексу може подавати заяву на отримання компенсації від держави на будівництво.

"Вважаю, що це не останній такий комплекс. Вже заплановано будівництво подібних в Погребищенському та Жмеринському районах. Такі виробники створюють інвестиційну привабливість нашого регіону для розвитку інших галузей економіки. А за такого інвестора як Петро Порошенко має боротися кожна область", - підсумував губернатор Вінниччини Микола Джига.
Джерело: Gazeta.ua

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
52 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов