ПАТ «Вінницягаз» заявляє про загрозу зриву опалювального сезону в області

ПАТ «Вінницягаз» заявляє про катастрофічну ситуацію на газовому ринку, яка унеможливлює нормальну роботу газорозподільної компанії «Вінницягаз» та постачальника газу «Вінницягаз ЗБУТ» через проблему з розподілом коштів, сплачених споживачами за газ.

Про це ВИННИЦА.info повідомляє ПАТ «Вінницягаз».

«НКРЕКП блокує кошти обласних газорозподільних компаній - початок опалювального сезону у Вінницькій області під загрозою зриву», - зазначено в повідомленні.

Також в ПАТ «Вінницягаз» повідомляють про неправомірні дії Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка своєю постановою з 1 липня 2015 року змінила алгоритм розподілення коштів, що надходять від споживачів газу на розподільчі рахунки постачальника газу у Вінницькій області (ТОВ «Вінницягаз ЗБУТ»).

«Такі дії НКРЕКП, Кабінету Міністрів України та Міністерства енергетики і вугільної промисловості призвели до того, що газорозподільні компанії (ПАТ «Вінницягаз» у нашому випадку) фактично залишилися без коштів. Дестабілізація роботи Товариства для споживача газу у Вінницькій області матиме вкрай негативні наслідки – під загрозою опиниться своєчасний та злагоджений початок опалювального сезону у Вінницькій області. Через відсутність коштів ПАТ «Вінницягаз» не в змозі виконати в повному обсязі всі необхідні роботи і підготувати газові мережі Вінницької області до опалювального сезону 2015-2016.

Блокування коштів на рахунках постачальника газу (ТОВ «Вінницягаз ЗБУТ») на місцях погіршує і так складну ситуацію на газовому ринку України: обласні газорозподільні компанії матимуть труднощі з нормальним обслуговуванням клієнтів, можуть зупинитися ремонтно-аварійні та регламентні роботи, зупиняться роботи аварійно-диспетчерської служби», - зазначено в повідомленні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
114 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов