• Головна
  • ПАТ «Вінницягаз» заявляє про загрозу зриву опалювального сезону в області
15:52, 6 серпня 2015 р.

ПАТ «Вінницягаз» заявляє про загрозу зриву опалювального сезону в області

ПАТ «Вінницягаз» заявляє про катастрофічну ситуацію на газовому ринку, яка унеможливлює нормальну роботу газорозподільної компанії «Вінницягаз» та постачальника газу «Вінницягаз ЗБУТ» через проблему з розподілом коштів, сплачених споживачами за газ.

Про це ВИННИЦА.info повідомляє ПАТ «Вінницягаз».

«НКРЕКП блокує кошти обласних газорозподільних компаній - початок опалювального сезону у Вінницькій області під загрозою зриву», - зазначено в повідомленні.

Також в ПАТ «Вінницягаз» повідомляють про неправомірні дії Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка своєю постановою з 1 липня 2015 року змінила алгоритм розподілення коштів, що надходять від споживачів газу на розподільчі рахунки постачальника газу у Вінницькій області (ТОВ «Вінницягаз ЗБУТ»).

«Такі дії НКРЕКП, Кабінету Міністрів України та Міністерства енергетики і вугільної промисловості призвели до того, що газорозподільні компанії (ПАТ «Вінницягаз» у нашому випадку) фактично залишилися без коштів. Дестабілізація роботи Товариства для споживача газу у Вінницькій області матиме вкрай негативні наслідки – під загрозою опиниться своєчасний та злагоджений початок опалювального сезону у Вінницькій області. Через відсутність коштів ПАТ «Вінницягаз» не в змозі виконати в повному обсязі всі необхідні роботи і підготувати газові мережі Вінницької області до опалювального сезону 2015-2016.

Блокування коштів на рахунках постачальника газу (ТОВ «Вінницягаз ЗБУТ») на місцях погіршує і так складну ситуацію на газовому ринку України: обласні газорозподільні компанії матимуть труднощі з нормальним обслуговуванням клієнтів, можуть зупинитися ремонтно-аварійні та регламентні роботи, зупиняться роботи аварійно-диспетчерської служби», - зазначено в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...