Хто з вінничан претендує на звання «Людина року 2015» (список)

Список вінничан-претендентів на звання «Людина року 2015» опублікувано на сайті Вінницької обласної ради 5 серпня.

Наводимо повний список: 

Номінація “Регіональний лідер”

1.

КІБІТЛЕВСЬКИЙ

Йосип Едуардович

Директор Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету, депутат Вінницької обласної Ради 6 скликання, Почесний автотранспортник України та Почесний дорожник України, Відмінник освіти України

(Барська районна рада, Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету)

2.

КОРОВІЙ

Валерій Вікторович

Голова Вінницької обласної державної адміністрації, кандидат економічних наук, “Заслужений економіст України”, нагороджений орденом “За заслуги ІІІ ступеня”

(Вінницька міська рада)

Номінація “Громадський діяч”

1.

ШВИДКА

Валентина Василівна

Вчителька Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, голова Громадської ради при Теплицькій райдержадміністрації, відмінник освіти, ветеран педагогічної праці, почесна громадянка смт. Теплик, депутат Вінницької обласної Ради 3 і 4 скликань 

(Теплицька районна рада, Теплицька райдержадміністрація)

2.

КРУЖІЛЬНИЙ

Олег Олександрович

Голова громадської організації “Іллінці – наше місто”, керівник багатьох громадських ініціатив, офіцер запасу

(Іллінецька районна рада)

3.

БУДНИК

Михайло Михайлович

Священнослужитель релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви с. Голдашівки Бершадського району, був військовим капеланом у зоні АТО і Київському госпіталі Збройних Сил України

(Бершадська районна рада, Бершадська районна державна адміністрація )

4.

БОЯРОВ

Олег Анатолійович

Голова громадської організації “Волонтери Літинщини”, започаткував волонтерський рух на Літинщині, здійснив 20 поїздок в зону АТО як волонтер, нагороджений відзнакою Українського козацтва “Орден козацький хрест з мечами ІІ ступеню”

(Літинська районна державна адміністрація)

5.

ТРЕТЬЯКОВА

Елеонора Григорівна

Голова Вінницької районної громадської організації “Жінки України”, переможець конкурсу “Жінки в політиці”, голова районної асоціації жінок – депутатів місцевих рад

(Вінницька районна рада)

6.

ЛЕВЧЕНКО

Олег Васильович

Виконавчий директор ГО “Подільська агенція регіонального розвитку”

(Вінницька міська рада)

Номінація “Депутат”

1.

СЕМЕНЮК

Юрій Васильович

Депутат Крижопільської районної ради 6 скликання, капітан внутрішньої служби, нагороджений у 1985 році медаллю “За бездоганну службу”

(Крижопільська районна рада ветеранів війни і праці, Крижопільська громадська незалежна організація “Районна рада автомобілістів”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Прометей”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Гарант - М”

2.

ЛЮБАРСЬКИЙ

Іван Іванович

Депутат Оратівської районної ради 6 скликання, голова постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, використання надр, охорони довкілля та благоустрою населених пунктів, голова СФГ “Калина” с. Чернявка Оратівського району

(Оратівська районна рада)

3.

ІВАЩУК

Антоніна Янківна

Депутат Вінницької міської ради 5, 6 скликання, начальник відділу оперативного реагування “Цілодобова варта” Вінницької міської ради

(Вінницька міська рада)

Номінація “Державний службовець”

1.

ТРАЧЕНКО

Сергій Володимирович

Начальник управління Державної казначейської служби України у Калинівському районі Вінницької області

(Калинівська районна державна адміністрація)

2.

МИРОНОВ

Олександр Павлович

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Теплицької РДА, керівник районного спортивно-туристичного клубу “Оріон”, ініціатор і керівник волонтерського проекту “Зробимо у дитячому садочку казку”, що був визнаний  у 2014 році на всеукраїнському конкурсі “Краща громадська ініціатива України” кращою громадською ініціативою у сфері волонтерства

(Теплицька районна рада, Теплицька райдержадміністрація)

3.

РИЖЕНКО

Олександр Володимирович

Голова Державного агентства з питань електронного урядування України

(Вінницька міська рада)

Номінація “Діяч культури та мистецтва ”

1.

СКРИПНИК-КАГАДІЙ

Алла Дмитрівна

Заступник директора Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, нагороджена нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, Почесною відзнакою Міністерства культури і туризму України “За досягнення в розвитку культури та мистецтва”

(управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації)

2.

ДОРОШ

Валентина Овсіївна

Керівник народного хорового колективу СТОВ АФ “Ольгопіль” с. Ольгопіль Чечельницького району, лауреат всеукраїнських фестивалів і конкурсів хорового мистецтва і співу, нагороджена Почесним знаком Федерації профспілок України “За досягнення в аматорському мистецтві”

(Чечельницька районна рада, Чечельницька райдержадміністрація)

3.

ШУЛЬГАНЬ

Олександр Васильович

Майстер живопису та різьби по дереву, художник Погребищенської центральної районної бібліотеки, лауреат Подільської літературно-мистецької премії “Кришталева вишня”

(Погребищенська районна державна

 адміністрація)

4.

ГАВРИЛЮК

Наталія Сергіївна

Керівник зразкового аматорського ансамблю естрадного танцю “Мрія” Бершадського районного будинку культури, “Заслужений працівник культури України”, нагороджена відзнакою Президента України – медаллю “20 років незалежності України”

(Бершадська районна рада, Бершадська районна державна адміністрація )

5.

САВЧУК

Михайло Трохимович

Директор Чернівецької дитячої музичної школи

(Чернівецька районна державна адміністрація)

6.

ГОНЧАРУК

Олексій Юхимович

Керівник народного аматорського хорового колективу Літинського районного будинку культури, музикант, хормейстр, співак

(Літинська районна державна адміністрація)

7.

КАРАБАН

Марина Василівна

Директор Вінницької дитячої художньої школи, у 2012 році переможець у номінації “Викладач року”, художник, куратор мистецьких проектів

(Вінницька міська рада)

Номінація “Діяч науки”

1.

КАНІКОВСЬКИЙ

Олег Євгенійович

Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, автор 204 статей та 34 патентів на винахід

(Вінницька районна рада)

2.

МЕСЮРА

Володимир Іванович

Професор кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету, голова ГО “Федерація програмування” та Президент Всеукраїнського благодійного фонду “Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій”, нагороджений освітянською нагородою - медаллю Костянтина Ушинського, автор і керівник багатьох проектів в галузі інформаційних технологій

(Вінницька міська рада)

Номінація “Жінка”

1.

БЕРЕЖНА

Валентина Миколаївна

Матір-вихователька дитячого будинку сімейного типу Бережних у смт. Теплик, в якому виховується 5 дітей

(Служба у справах дітей Вінницької облдержадміністрації)

2.

БАГРІЙ

Тетяна Петрівна

Начальник служби у справах дітей Вінницької райдержадміністрації, голова Молодіжної ради при Вінницькій обласній профспілковій організації  працівників державних установ України, заступник голови Громадської ради при Вінницькій районній раді

(Вінницька районна рада)

3.

ПОПОВА

Лариса Віталіївна

Директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради

(Вінницька міська рада)

Номінація “Журналіст”

1.

САВЧЕНКО

Анатолій Костянтинович

Редактор районної газети “Тростянецькі вісті”, здійснив 20 поїздок у зону АТО як журналіст і волонтер, член Національної Спілки журналістів України, лауреат обласних премій “Золоте перо”, у 2015 році переможець творчого конкурсу у номінації “Журналіст року”, нагороджений відзнакою Секретаріату НСЖУ

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації)

2.

СЕКРЕТ

Ганна Василівна

Завідувач редакції культурно-мистецьких програм телебачення Вінницької обласної державної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА”, підготувала до ефіру понад 1900 телевізійних програм і фільмів, “Заслужений журналіст України”

(дирекція Вінницької обласної державної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА”)

3.

БЕССОЛОВ

Степан Андрійович

Головний редактор газети “Вінницькі реалії”, депутат Вінницької міської ради 4, 5, 6 скликань

(Вінницька міська рада)

Номінація “Міський голова, голова районної ради”

1.

СІТАРСЬКИЙ

Сергій Миколайович

Голова Вінницької районної ради

(Вінницька районна рада)

Номінація “Митець”

1.

КРАСУЛЯК

Зоя Іванівна

Поетеса, виконавиця власних пісень, провідний методист з театралізованих заходів і свят Вінницького обласного центру народної творчості, лауреат обласної літературно-мистецької премії “Кришталева вишня” у 2006 році

(управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації)

2.

ФЕДУН

Віктор Петрович

Керівник народного естрадно-симфонічного оркестру “Експромт” Калинівської дитячої музичної школи

(Калинівська районна державна адміністрація)

3.

АЛЬОШКІН

Олексій Михайлович

Скульптор, художник, кераміст, краєзнавець, співзасновник всеукраїнських пленерів скульпторів-каменотесів “Подільський оберіг” у с. Буша Ямпільського району, автор понад 33 робіт, пенсіонер

(Чернівецька районна державна адміністрація)

4.

ХМЕЛЕВСЬКИЙ

Юрій Миколайович

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату Тульчинської райдержадміністрації, поет, голова Тульчинського районного літературно-мистецького обєднання “Оберіг”, голова Конгресу української інтелігенції Тульчинщини

(Тульчинська районна державна адміністрація)

5.

КАЛЬЧЕНКО

Олександр Станіславович

Керівник гуртка художньо-естетичного напряму (декоративно-ужиткове мистецтво) Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості

(Вінницька районна рада)

6.

НИКИТЮК

Олександр Анатолійович

Художник, голова правління ВОГО “Лабораторія актуальної творчості”, куратор мистецьких проектів, у 2012 році створив “Експериментальний Центр сучасного мистецтва”

(Вінницька міська рада)

Номінація „Посадова особа місцевого самоврядування ”

1.

ЧОРНОПИЩУК

Валентина Василівна

Секретар Бабчинецької сільської ради Чернівецького району

(Чернівецька районна рада)

2.

АНОСОВА

Тетяна Олексіївна

Писарівський сільський голова, нагороджена “Союзом робочих Чорнобиля” орденом “За гуманність і милосердя”, Комітетом Верховної Ради України медаллю “За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та зміцнення української державності”

(Вінницька районна рада)

3.

КОРОЛЬЧУК

Ігор Євгенович

Заступник Вінницького міського голови

(Вінницька міська рада)

Номінація “ Працівник освіти”

1.

МОСКАЛЕВСЬКИЙ

Зіновій Петрович

 Директор Козятинського ЗНВК І-ІІІ ступенів “Школа-інтернат-гімназія” ім. В.М. Підгорбунського, нагороджений нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, нагрудним знаком “Василь Сухомлинський”,

(відділ освіти Козятинської райдержадміністрації)

2.

ЖВАВА

Аліна Володимирівна

Вчитель зарубіжної літератури та російської мови ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Калинівка, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

(Калинівська районна державна адміністрація)

3.

МАМЧУР

Євгенія Іванівна

Вчителька біології Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, лауреат всеукраїнських конкурсів в номінації “Біологія”

(Погребищенська районна державна

 адміністрація, Погребищенська районна організація профспілки працівників освіти і науки)

4.

ХАВТИРКО

Світлана Іванівна

Вчитель української мови та літератури Пултівецької СЗОШ І-ІІІ ступенів, заступник директора школи з виховної роботи, спеціаліст І категорії

(Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації)

5.

ГОЛОВАТЮК

Юхим Омельянович

Вчитель фізичної культури СЗОШ І-ІІІ ст. с. Шевченка Літинського району

(Літинська районна державна адміністрація)

6.

КОСТЮК

Жанна Василівна

Вчитель-методист, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчителька російської мови та світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Хмільника

(Управління освіти Хмільницької міської ради)

7.

РОЗВАДІВСЬКА

Тетяна Антонівна

Вчитель фізичної культури навчального закладу ЗОШ І-ІІІ ст. №27 Вінницької міської ради, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

(Вінницька міська рада)

Номінація “Працівник охорони здоров’я”

1.

СТОЛЯРЕНКО

Олександр Олександрович

Заступник начальника Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, полковник медичної служби, учасник бойових дій у зоні АТО з 2014 року, нагороджений відзнакою Міністерства оборони України медаллю “Знак пошани”, нагрудним знаком “За досягнення у військовій службі”, нагрудним знаком “За доблесну службу”

 (Командування та Рада офіцерів Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України)

2.

МАКЕДОНСЬКИЙ

Василь Антонович

Головний лікар Калинівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги

(Калинівська районна рада та Калинівська райдержадміністрація)

3.

ЛІВАКОВСЬКИЙ

Сергій Семенович

Завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Ямпільської центральної районної лікарні

(Ямпільська районна рада)

4.

АНДРОЩУК

Володимир Миколайович

Лікар-рентгенолог Погребищенської центральної районної лікарні, проходив військову службу у зоні АТО у 2014-2015 рр.

(Погребищенська районна державна

 адміністрація)

5.

НАСІКОВСЬКА

Валентина Миколаївна

Лікар-кардіолог Чернівецької центральної районної лікарні планового лікування

(Чернівецька районна державна адміністрація)

6.

ГЕРАСИМЧУК

Олександр Миколайович

Лікар-хірург Тульчинської центральної районної лікарні, проходив військову службу у зоні АТО у 2014-2015 рр. у якості лікаря

(Тульчинська районна державна адміністрація)

7.

АНДРІЄВСЬКА

Надія Марківна

Головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням ЦНС та порушеннями психіки

(Департамент охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації)

8.

ЯКИМЕНКО

Людмила Леонтіївна

Старша медична сестра педіатричного відділення Вінницької центральної районної клінічної лікарні 

(Вінницька районна рада)

9.

МАЛИК

Леонід Михайлович

Завідувач відділення хірургії та ендоскопії Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, “Заслужений лікар України”

(Вінницька міська рада)

Номінація „Працівник сільського господарства ”

1.

КРИКЛИВИЙ

Петро Леонідович

Директор ТОВ “Турбів-Агро” с. Кіровка

(Калинівська районна державна адміністрація)

2.

ТРИГУБЕНКО

Валерій Олександрович

Голова фермерського господарства “Тригубенка В.О.” с. Орлівка Теплицького району, депутат Теплицької районної ради 6 скликання

(Теплицька районна рада, Теплицька райдержадміністрація)

3.

СЕНЧУК

Микола Олексійович

Директор СТОВ “Україна” с. Тягун Іллінецького району, “Заслужений працівник сільського господарства України”, депутат Іллінецької районної ради 4-х скликань

(Іллінецька районна рада, Районна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу)

4.

МОРОЗ

Юрій Анатолійович

Генеральний директор ТОВ “Агрокомплекс Зелена долина”, лауреат всеукраїнського конкурсу у номінації “Аграрій року”, удостоєний почесного звання “Лідер України” міжнародної громадської організації “Асамблея ділових кіл”

(Томашпільська районна рада)

5.

ДУЖИЙ

Володимир Васильович

Начальник управління агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації

(Департамент агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації)

6.

КОВАЛЬЧУК

Андрій Іванович

Директор сільськогосподарського підприємства “Ольга”

(Вінницька районна рада)

Номінація “Працівник соціального захисту ”

1.

ПАВЛОВ

Вадим Георгієвич

Начальник юридичного відділу виконавчої дирекції  Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, голова об’єднаної профспілкової організації працівників Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

(виконавча дирекція Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності)

2.

МОСКАЛЮК

Ірина Василівна

Начальник відділу з призначення грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Калинівської райдержадміністрації

(Калинівська районна державна адміністрація)

3.

РЕДЧИК

Сергій Борисович

Начальник управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради, “Заслужений працівник соціальної сфери України”, керівник багатьох соціальних проектів

(Департамент соціальної політики Вінницької облдержадміністрації, Вінницька обласна організація професійної спілки працівників соціальної сфери України, Рада Хмільницької міської організації ветеранів )

4.

УШАКОВА

Галина Миколаївна

Директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями с. Гнатків Томашпільського району

(Томашпільська районна рада)

5.

РАТИНСЬКИЙ

Владислав Едуардович

Начальник відділу програмного забезпечення департаменту соціальної політики Вінницької міської ради

(Вінницька міська рада)

Номінація “Працівник сфери обслуговування”

1.

ДОВБАНЮК

Валерій Михайлович

Перший заступник генерального директора, технічний директор комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго”

(Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації)

2.

СТУС

Лариса Василівна

Директор комунального підприємства “Чернівецька центральна районна аптека”

(Чернівецька районна рада)

3.

ПЕЧЕРИЦЯ

Ганна Володимирівна

Керівник готельно-ресторанного комплексу “Вагнес”

(Вінницька районна рада)

4.

ВИХРИСТЮК

Олена Іванівна

Генеральний директор торговельної марки “Україночка”

(Вінницька міська рада)

Номінація “Підприємець”

1.

ПАРАЩУК

Катерина Іванівна

Підприємець у сфері торгівлі та громадського харчування, товарознавець промислових товарів

(Виконавчий комітет Хмільницької міської ради)

2.

КРУЧЕНЮК

Олександр Васильович

Директор приватного підприємства “Агролад-П” м. Хмільник

(Хмільницька районна державна адміністрація)

3.

ЯВОРСЬКА

Людмила Миколаївна

Директор ТОВ “Ковінько-Ковбаси”, депутат Вінницької районної ради 6 скликання

(Вінницька районна рада)

4.

ВИХРИСТЮК

Олексій Вікторович

Засновник компанії з розробки систем управлінського обліку “Моблін”

(Вінницька міська рада)

Номінація “Промисловець”

1.

СЛОБОДЯНЮК

Віктор Петрович

Генеральний директор ПАТ “ПлазмаТек”, депутат Вінницької обласної Ради 6 скликання, у 2009 році переможець районного  конкурсу “Людина року” у номінації “Благодійник”

(Піщанська районна рада)

2.

КРИЖАНІВСЬКИЙ

Олександр Іванович

Технічний директор ПАТ “ПлазмаТек”, депутат Піщанської районної ради 6 скликання

(Піщанська районна державна адміністрація)

3.

БАБІЙЧУК

Олег Миколайович

Керівник ТОВ “Зерносвіт”

(Вінницька районна рада)

Номінація “Роботодавець”

1.

ВІНІЦІУШ

Юліуш Іванські

Генеральний директор ТОВ “Барлінек Інвест”

(Вінницька міська рада)

Номінація “Сільський, селищний голова ”

ШВЕЦЬ

Петро Васильович

Джулинський сільський голова

 (Бершадська районна рада)

ОМЕЛЬЧУК

Василь Петрович

Черемошненський сільський голова

(Погребищенська районна рада)

ГАВРИЛЮК

Діна Дмитрівна

Росошанський сільський голова

(Теплицька районна рада, Теплицька райдержадміністрація)

СВИНАРЧУК

Віктор Васильович

Йосипівський сільський голова, служив у зоні АТО та був поранений

(Козятинська районна рада)

СТАЄННИЙ

Микола Миколайович

Саїнський сільський голова

(Чернівецька районна рада)

СЛИЧУК

Володимир Андрійович

Липовецький селищний голова, Росошанський сільський голова, нагороджений орденом “За мужність”, орденом “За заслуги ІІІ ступеня”

(Липовецька районна державна адміністрація)

Номінація „Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора ”

1.

ЦАРУК

Ніна Петрівна

Голова фермерського господарства “Колос-2” с. Заливанщина, нагороджена орденом “Княгині Ольги”

(Калинівська районна державна адміністрація)

2.

ЩЕРБИЧ

Іван Федорович

Керівник фермерського господарства “Щербич” Літинського району, нагороджений  Літинською селищною радою як “Благодійник року”

(Літинська районна рада)

3.

КОТОЩУК

Валентин Олексійович

Голова приватного підприємства “Котощук” с. Голодьки Хмільницького району

(Департамент агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації)

4.

ВАЙН

Євген Дмитрович

Комерційний директор сільського (фермерського) господарства “Ромашка” с. Степанівка Вінницького району

(Вінницька районна рада)

5.

ЛАНОВЕНКО

Віктор Іванович

Голова фермерського господарства “Лан” с. Косаківка Липовецького району

(Липовецька райдержадміністрація)

Номінація “Спортсмен”

1.

ДЕНИСЮК

Олексій Ярославович

Переможець та бронзовий призер Кубку світу зі стрільби кульової (ІРС) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат у майстри спорту з кульової стрільби, виборов ліцензію на Паралімпійські ігри 2016 року у Ріо-де-Жанейро

(Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації, Вінницька обласна федерація стрільби кульової, Вінницька міська рада)

2.

КУРАЧЕНКО

Любов Володимирівна

Майстер спорту з важкої атлетики, бронзова призерка Чемпіонату Європи  серед молоді з важкої атлетики, неодноразова переможниця чемпіонатів України з важкої атлетики, абсолютна чемпіонка Вінницької області з важкої атлетики, член збірної команди України, голова Тульчинської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”

(Тульчинська районна державна адміністрація)

3.

КУБОВ

Назар Аркадійович

Учень Гніванської СЗОШ І-ІІІ ст. №1, вихованець Тиврівської районної дитячо-юнацької спортивної школи, майстер спорту України з кульової стрільби, член збірної команди України

(Тиврівська районна рада, Тиврівська райдержадміністрація)

4.

ШВЕЦЬ

Антон Юрійович

Чемпіон Європи з паратхеквондо, срібний призер чемпіонату Європи з паратхеквондо, член олімпійської збірної команди України з паратхеквондо, студент Вінницького національного аграрного університету

(Гайсинська районна рада)

5.

ПАЗЮК

Вікторія Григорівна

Срібна призерка Перших Європейських ігор із стрітболу, майстер спорту України з баскетболу, тренер-викладач у Барській районній дитячо-юнацькій спортивній школі “Колос”

(Барська районна рада)

Номінація “Юний митець”

1.

ШИКИРИНСЬКА

Анастасія Іллівна

Учениця Вінницької дитячої школи №2, виконавиця музичних творів, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів – фестивалів дитячої творчості, молодих піаністів, юних виконавців, у 2013 році перемогла у номінації “Найбільш творча дитина” і увійшла до десятки Диво-дітей України.

(управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації )

2.

ОЛЬГИНА

Уляна Петрівна

Учениця 9 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Солістка Калинівського районного будинку культури, лауреат всеукраїнських фестивалів-конкурсів співу

(Калинівська районна державна адміністрація)

3.

ГАВРИЛЬЧУК

Зоя Романівна

Учениця 9 класу Крижопільської ЗОШ №1, лауреат всеукраїнських фестивалів-конкурсів вокального та хореографічного мистецтва

(Крижопільська районна рада)

4.

КРАСНОВЕЦЬКА

Дарина Олександрівна

Вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва “Зоряна мрія” Міського палацу мистецтв, переможниця всеукраїнських пісенних і міжнародних конкурсів

(Вінницька міська рада)

Номінація “Юний спортсмен”

1.

ДАНЧУК

Лєна

Русланівна

Вихованка секції карате-кіокушинкай Козятинської дитячо-юнацької спортивної школи “Локомотив” фізкультурно-спортивного товариства “Україна”, неодноразова переможниця всеукраїнських турнірів з карате, переможець чемпіонату України з карете-кіокушинкай серед молодших юнаків та дівчат 2005-2006 р.н. 2015 року (Козятинська міська рада)

2.

СИДОРЧУК

Павло Сергійович

Учень 11 класу Крижопільської ЗОШ №1, бронзовий призер чемпіонату області з волейболу, срібний призер чемпіонату області з пляжного волейболу

(Крижопільська районна рада)

3.

КОЗЯР

Іван Олегович

Срібний призер Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів, майстер спорту України з боксу 

(Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації, Вінницька міська рада, Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Вінниця”)

4.

БІЛЯК

Вікторія Василівна

Учениця 3 класу Гніванської СЗОШ І-ІІІ ст., вихованка Вінницької шахово-шашкової дитячо-юнацької спортивної школи №6, неодноразова переможниця чемпіонатів України з шахів, чемпіонка Вінниччини з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років

(Тиврівська районна рада, Тиврівська райдержадміністрація)

5.

НЕГАР

Тарас Борисович

Учень 11 класу Піщанської спеціальної школи-інтернату, кандидат в майстри спорту з бадмінтону, чемпіон Вінницької області з бадмінтону, призер чемпіонату України з бадмінтону серед спортсменів з проблемами  слуху, член національної збірної України з бадмінтону серед спортсменів з проблемами слуху

(Піщанська районна державна адміністрація)



presspoint
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
259 просмотров в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Винничину обеспечили вакцинами против гриппа. Хотя наличие этого вируса в Украине пока не подтверждено лабораторно, аптечные сети запаслась препаратами для профилактики болезни. Как пояснила директор департамента здравоохранения Винницкой ОГА Людмила Грабович, в этом сезоне прогнозируется циркуляция вирусов гриппа типа А (Мичиган, Сингапур) и типа В (Колорадо). Но пока люди болеют респираторными инфекциями и парагриппом. Причем, активно. Грипповать начнут,...
Общество
Управлением уголовного розыска ГУНП в Винницкой области разыскивается без вести пропавшая Галина Дерешовськая, 15.02.1939 г.р., жительница села Житники Муровано-Куриловецкого района. 29 сентября 2018 женщина ушла из дома и до настоящего времени ее местонахождение неизвестно.Приметы пропавшей: рост 158 см, лицо овальное, светлые волнистые волосы, губы тонкие, глаза темные.Была одета: платок красного цвета, коричневые пальто, синяя юбка, кожаные черные сапог...
Политика
Суд пояснил, что режим "транзит" не является правонарушением Верховный суд признал законным пользование автомобилем с иностранной регистрацией, который был ввезен на территорию Украины с целью транзита. Об этом сообщает пресс-служба суда. К такому выводу пришел Верховный Суд, рассмотрев в кассационном порядке иск физического лица в таможню, который просил отменить постановление о признании его виновным в нарушении таможенных правил и штрафе в размере 8,5 т...
Общество
Энергоснабжающая компания “Винницаоблэнерго” приобрела 6 внедорожников повышенной проходимости Ford, которые будут использоваться для передвижения ремонтных бригад в районах Винницкой области. Как написал на своей страничке в Фейсбуке генеральный директор “Винницаоблэнерго” Андрей Полищук, новые автомобили вместо устаревшей автотехники российского производства переданы в шесть районных структурных подразделений компании. В частности, теперь ремонтные брига...
Общество
В этом году винничане сполна насладились бабьим летом. Столбики термометров били рекордные показатели, а нежное осеннее солнце дарило тепло вплоть до двадцатых чисел октября. Город, который наслаждается последними каплями "осеннего лета", зафиксировала корреспондент Depo.Винница.
Общество
Городские власти подошли к последнему этапу реконструкции улиц в районе Центрального рынка. Как написал мэр Винницы Сергей Моргунов в Facebook, начат капитальный ремонт улицы Тимирязева на отрезке между Шмидта и Верхарна. Твердое покрытие на этом отрезке позволит сократить и облегчить путь с проспекта Коцюбинского на улицы Брацлавскую и Привокзальную, минуя наиболее загруженные перекрестки. «Дорожники обустраивают тротуары по полтора метра шириной с обеих...
Общество
В Виннице перекроют одну улицу. Там будут проводить ремонтные работы.Речь идет об улице Князей Кориатовичей. Там на этой неделе будут проводить работы по ремонту сети теплоснабжения.- В связи с этим, временно, с 22:00 23 октября до 6:00 24 октября будет перекрыто движение транспорта по улице Князей Кориатовичей в районе перекрестка с улицей Понеделина, - отмечают на сайте горсовета.
Происшествия
В субботу, 20 октября, в поселке Браилов Жмеринского района произошел пожар на одном из предприятий. Занялась теплица, где выращивали грибы, сообщили в ГУ ГСЧС в Винницкой области. Пламя охватило строение площадью 400 кв.м. Пятнадцать пожарных и четыре машины тушили пожар более полутора часа. Причина возникновения пожара устанавливается специалистами.
Криминал
В Могилев-Подольском районе во время ссоры со своей сожительницей мужчина нанес ей смертельное ножевое ранение в сердце. За убийство женщины мужчине грозит до 15 лет лишения свободы. 21 октября в полицию поступило сообщение от жителей с. Петровка о смерти их 48-летней соседки. Судебно-медицинский эксперт установил, что смерть женщины наступила в результате проникающего ножевого ранения грудной клетки. Подозрения полицейских по убийству женщины упали на ее...