• Головна
  • Як очільники обласної «Батьківщини» прокололись у Томашполі (ВІДЕО)
20:50, 6 серпня 2015 р.

Як очільники обласної «Батьківщини» прокололись у Томашполі (ВІДЕО)

Майбутнє призначення колишнього голови Вінницької облдержадміністрації Анатолія Олійника на посаду керівника обласного центру зайнятості викликало неочікуваний резонанс. Кілька громадських організацій з першими особами облорганізації ВО «Батьківщини» розпочали публічну кампанію по його дискредитації. Причина такого ставлення мабуть криється у особистих відносинах окремих очільників осередку. Натомість в рідному для екс-губернатора Томашпільському районі депутати райради від «Батьківщини» не погоджуються з думкою партійного керівництва. Вони запевняють, що як політика та чиновника завжди підтримуватимуть А. Олійника.

 Нещодавно томашпільська районна організація ВО «Батьківщина» збиралась для обговорення майбутньої виборчої кампанії. Присутня на заході заступник голови обласного осередку партії Леся Мороз висловила позицію керівництва щодо начебто «зв’язків» колишнього губернатора Анатолія Олійника з регіоналами. На цій підставі, за її словами обласна «Батьківщина» виступає проти його призначення на нову посаду.

 Можна припустити, що таким чином Л. Мороз намагалася перевірити лояльність томашпільських одна партійців, промацати грунт для наступних дій. Адже однією з пропозицій, яку озвучила заступниця Людмили Щербаківської одно партійцям, була наступна: зробити в районі все, щоб Анатолій Олійник не став депутатом обласної ради на цьогорічних місцевих виборах. Але підтримки ця "команда зверху" не отримала. Більш того, у депутатів райради від «Батьківщини» припущення і позиція парткерівництва викликали подив. За словами голови райради Лариси Нароган, саме Анатолій Дмитрович більш ніж будь-хто на Вінниччині постраждав від влади регіоналів. Саме після обрання в 2010 році його головою райради, місцеві регіонали почали оскаржувати ці призначення в суді. Після 24 судових засідань обрання А. Олійник було підтверджено.

 «По судам ми ходили по черзі. І обидва виграли справи. За часів Майдану, я кожні вихідні їздила у Київ, а Анатолій Дмитрович завжди допомагав чим міг та прикривав мою відсутність», - запевняє пані Лариса.

 Окрім цього, саме за часів головування Анатолія Олійника, фракція «Єдності» складала з місцевою «Батьківщиною» потужну силу в райраді, а Томашпільщина стала одним з небагатьох районів, де керували тодішні опозиціонери. Думку Лариси Нароган щодо А. Олійника поділяють депутати райради від «Батьківщини» Володимир Гаврилюк, Анатолій Хмельницький та Анатолій Чепурний.

 Як стало відомо редакції з власних джерел в обласному осередку «Батьківщина», приборкати районних однопартійців з Томашпільщини планувала очільниця обласного осередку Людмила Щербаківська, яка після інформації з районів про незгоду з її командою «мочити» Олійника на всіх рівнях мала терміново приїхати в район. Але почувши категоричну і спільну позицію партійців по підтримці екс-губернатора від поїздки відмовилась. Адже частина партійців бачить екс-голову ОДА не тільки депутатом обласної ради, а вважають, що саме він повинен її очолити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...