Скільки у Вінниці можна заробити на смітті?

Якщо грошей до зарплати не вистачає, перед тим як бігти в банк чи ломбард зупиніться та зробіть вдома прибирання. Цілком може трапитись, що сміття у вашому домі може поповнити сімейний бюджет. Ми з’ясували, скільки це коштуватиме.

На пунктах прийому з радістю приймуть вашу макулатуру, склотару, плівку та пластмасу. Адреси найближчих пунктів та графік їх роботи можна з легкістю дізнатись, вбивши в гугл «Макулатура у Вінниці».

Також зверніть увагу, що ціна на ваш «скарб» може залежати від об’ємів, а може і від пункту. В деяких компаніях ціна на складі може бути дорожчою за ціну на пункті прийому.

Вся макулатура приймається в одну ціну. Найбільше попитом користується картон. Ціна коливається від 1,5 до 2,3 за кілограм. Якщо об’єм понад 200 кілограм – по 2,5.  Якщо маєте макулатури близько 100 кілограмів, деякі компанії можуть забрати її прямо з вашого дому. 

Склотару приймають у митому вигляді. Пивні та деякі горілчані пляшки, яких називають «оборотними», приймають по 20 – 40 копійок за штуку. В залежності від виробника.

Різні нестандартні пляшки купуються як склобій. Їх можна здати за 30 копійок за кілограм.

А ось з пластмасою не все так однозначно. Через те, що її важко сортувати, у населення її майже не закупають. Легше продається пластмаса із відходів виробництва – їх завжди великі об’єми.

Плівку, якою запаковують продукти в супермаркеті, теж можна продати. За один кілограм плівки заплатять від 2,5 до 5 гривень. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
106 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов