Під Літином у Вінницькій області спалили коноплі

В селі Шевченка Літинського району було проведено знищення посіви дикоростучих конопель.

Про велику кількість насаджень конопель на території Шевченківської сільської ради в селі Шевченка неподалік сільського лісу на 2-х нічийних земельних ділянках місцевий дільничний інспектор Василь Маламура дізнався від сільського жителя. 
Хоча факт того, що така кількість наркотичних рослин, яка засіялась і виросла сама в затишному місці, подалі від людських очей, викликає сумнів. 

Цей факт всилив підозру і дільничному, який виявивши конопляний ліс спочатку намагався встановити та спіймати на гарячому, власника цієї наркоплантації, але згодом добре придивившись зрозумів, що зарід дійсно може бути дикоростучим, адже посіяні паростки були не рівномірними рядками, а хаотично, ростини не були, як слід доглянуті і прополоті, земельні ділянки для городництва вибрані не зручні. 

Співробітники Літинського районного відділку міліції спільно з представниками Вінницького обласного апарату по боротьбі з незаконним обігом наркотиків виїхали на місце посіву. В присутності понятих стебла було викопано та перераховано, відібрано по тридцять кущів з кожної ділянки і поміщено в пакети та опечатано, згодом відсортовані міліцією рослини конопель було направлено в місто Вінницю на експертне дослідження в НДЕКЦ для визначення кількості вмісту в них наркотичних речовин. 

Решту насаджень спалили. За підрахунком на цих ділянках росло 15044 корчів конопель.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
45 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов