Винаходом Вінницького технічного університету зацікавився Китай

Професор Вінницького технічного університету Осадчук-молодший відвідав Німеччину де разом з представниками всесвітньо відомої авіакомпанії AIRBUS брав участь у розробці пристрою, який у салоні літака може розпізнати запах газу.
Інший професор ВНТУ – професор Огородніков розробив пристрій для визначення швидкості автомобіля в момент ДТП за залишковою деформацією авто. Цим винаходом зацікавилися китайці.
ВНТУ уклав з ними угоду на 100 тисяч доларів. Науковці Вінницького технічного університету працюють у різних напрямах діяльності. Це здоров’я людини, інформаційні технології, енергоресурсозабезпечення, створення нової техніки і технологій. Про це повідомив в ексклюзивному інтерв’ю Vinnitsa Life ректор ВНТУ В. Грабко.
«Професор Яремчук, наприклад, займається захистом інформації, а професор Кухарчук діагностує гідрогенератори на Новоднестровській гідроаккумулюючій електростанції. Працюють вчені ВНТУ над захистом мовної інформації, яка розповсюджується в приміщенні, якщо обговорюють важливе питання. Тобто ми розробляємо спеціальні засоби захисту» - повідомив Володимир Грабко.
«За рахунок закордонних грантів ми не працюємо. Ми подали цілий ряд проектів у напряму «Горизон-2020» і чекаємо на результат фінансування. Наші роботи сьогодні є у вигляді і медичних приладів, за допомогою нашої техніки зважують вагони, управляють процесами в області електроенергетики…» - підкреслив Володимир Грабко.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
188 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов