• Головна
  • Винаходом Вінницького технічного університету зацікавився Китай
16:30, 10 серпня 2015 р.

Винаходом Вінницького технічного університету зацікавився Китай

Професор Вінницького технічного університету Осадчук-молодший відвідав Німеччину де разом з представниками всесвітньо відомої авіакомпанії AIRBUS брав участь у розробці пристрою, який у салоні літака може розпізнати запах газу.
 
Інший професор ВНТУ – професор Огородніков розробив пристрій для визначення швидкості автомобіля в момент ДТП за залишковою деформацією авто. Цим винаходом зацікавилися китайці.
 
ВНТУ уклав з ними угоду на 100 тисяч доларів. Науковці Вінницького технічного університету працюють у різних напрямах діяльності. Це здоров’я людини, інформаційні технології, енергоресурсозабезпечення, створення нової техніки і технологій. Про це повідомив в ексклюзивному інтерв’ю Vinnitsa Life ректор ВНТУ В. Грабко.
 
«Професор Яремчук, наприклад, займається захистом інформації, а професор Кухарчук діагностує гідрогенератори на Новоднестровській гідроаккумулюючій електростанції. Працюють вчені ВНТУ над захистом мовної інформації, яка розповсюджується в приміщенні, якщо обговорюють важливе питання. Тобто ми розробляємо спеціальні засоби захисту» - повідомив Володимир Грабко.
 
«За рахунок закордонних грантів ми не працюємо. Ми подали цілий ряд проектів у напряму «Горизон-2020» і чекаємо на результат фінансування. Наші роботи сьогодні є у вигляді і медичних приладів, за допомогою нашої техніки зважують вагони, управляють процесами в області електроенергетики…» - підкреслив Володимир Грабко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...