Понад півтори тисячі стебел коноплі спалили на Вінниччині

В селі Шевченка Літинського району було проведено знищення посівів дикоростучих конопель шляхом викорчування та спалення рослин.

Про велику кількість насаджень конопель на території Шевченківської сільської ради в селі Шевченка неподалік сільського лісу на 2-х безхозних земельних ділянках неправильної форми 40 х 4 та 15 х 3 метрів, загальною площею розміром близько 3-х соток землі місцевий дільничний інспектор Василь Маламура дізнався від сільського жителя. Хоча факт того, що така кількість наркотичних рослин, яка засіялась і виросла сама в затишному місці, подалі від людських очей, викликає сумнів. Цей факт вселив підозру і дільничному Василю, який, виявивши конопляний ліс, спочатку намагався встановити та спіймати на гарячому, власника цієї наркоплантації, але згодом добре придивившись зрозумів, що зарід дійсно може бути дикоростучим, адже посіяні паростки були не рівномірними рядками, а хаотично. Рослини не були, як слід доглянуті і прополоті, земельні ділянки для городництва вибрані не зручні. Та основним фактором, який став найпереконливішим, це те, що ніхто збирати врожай не приходив та навіть не намагався, якимось чином забрати плоди своїх трудів. Тому було вирішено, що немає ніякого зиску більше чатувати, та щоб ця «дичка» не стала знахідкою для ласих до такої здобичі наркоманів, знищити цей дурман.

28 липня співробітники Літинського районного відділку міліції спільно з представниками Вінницького обласного апарату по боротьбі з незаконним обігом наркотиків виїхали на місце посіву. В присутності понятих стебла було викопано та перераховано, відібрано по тридцять кущів з кожної ділянки і поміщено в пакети та опечатано, згодом відсортовані міліцією рослини конопель було направлено в місто Вінницю на експертне дослідження в НДЕКЦ для визначення кількості вмісту в них наркотичних речовин. Решту насаджень піддано вогню.

За підрахунком на цих ділянках росло 15044 корчів конопель. Коли розклали вогнище з наркорослин, воно було таким великим, що якщо б під час знищення були присутні наркомани їх міг би схопити серцевий напад від побаченої кількості улюбленого для них наркотичного зілля, яке так безжально знищують, або перехопило б дух від тієї кількості наркотичного диму, який розходився від вогню.

Рослини було знищено та виконані дії належним чином згідно визначених законодавством правил оформлено та задокументовано.

По факту виявлених посівів нарковмісних рослин розпочато кримінальне провадження за статтею 310 Кримінального кодексу України та проводяться слідчі дії.Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
100 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов