Вінниччина першою в Україні завершила шосту хвилю часткової мобілізації

На даний час активна фаза часткової мобілізації, а саме, поставки військовозобов’язаних до навчальних військових частин – завершилась.

Завдяки патріотизму вінничан, високій мотивації до виконання свого конституційного обов’язку по захисту суверенітету, цілісності та незалежності нашої держави військовими комісаріатами Вінницької області у тісній взаємодії з органами місцевої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними органами, керівниками підприємств, установ, організацій завдання виконано повністю, якісно та у визначені терміни. Аби отримати такий результат було проведено великий обсяг заходів по оповіщенню, уточненню військово-облікових даних, проведенню медичних оглядів для визначення ступеня придатності до військової служби, врученню повісток, укомплектуванню команд та відправки військовозобов’язаних до навчальних військових частин.

В рамках шостої черги до військових комісаріатів області, не чекаючи повістки, для того, щоб з честю та гідністю виконати свій конституційний обов’язок по захисту Вітчизни добровільно прибули більше 120 військовозобов’язаних, які були призвані при мобілізації, на даний час проходять підготовку у навчальних центрах. Бойовий вишкіл проходять нині і 4 вінничанки, які були призвані по мобілізації.
Найкраще по організації та виконанню мобілізаційних заходів впоралися Вінницький, Гайсинський, Жмеринський, Іллінецький, Калинівський, Козятинський, Липовецький, Немирівський, Оратівський, 

Погребищенський, Теплицький, Тиврівський, Тульчинський та Хмільницький райони, які незважаючи на тяжкі умови сьогодення якісно та вчасно виконали поставлене перед ними державою завдання, за що їхнім керівникам обласний військовий комісар полковник Геннадій Долгашов висловив щиру вдячність.
«Нажаль цього не можу сказати решті керівників районів, в яких мали місце неодноразові, зібрання громадян в протест проведення мобілізаційних заходів, не в повній мірі сприяли військовим комісаріатам в проведенні заходів оповіщення, розшуку та доставки військовозобов’язаних до військкомату, чим ставили під загрозу виконання завдання Вінницькою областю в цілому. Але із закінченням активної фази часткової мобілізації військовими комісаріатами спільно з органами місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними органами, керівниками підприємств, установ, організацій буде продовжуватись виконання заходів 6 черги часткової мобілізації. З метою продовження відновлення та покращення стану військового обліку в районах продовжуватимуться заходи по оповіщенню військовозобов’язаних для уточнення військово-облікових даних та проводитимуться медичні огляди» - додав військовий комісар полковник Геннадій Долгашов.

Крім того, він наголосив, що за всіма фактами неявки військовозобов’язаних за викликом у військкомат, перешкоджання діяльності посадових осіб військових комісаріатів документи направлені в правоохоронні органи. Жоден військовозобов’язаний чи керівник, який вчинив такі дії не залишиться поза увагою, а буде притягнутий до відповідальності згідно вимог чинного законодавства. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
84 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов