Вінницький міській суд – найбільший міський суд в Україні

Вінницький міській суд – найбільший міський суд в Україні. У ньому працюють 43 судді. За цим показником Вінницький суд випередив навіть Печерський, що знаходиться у Києві. Про це повідомив голова вінницького міського суду Андрій Михайленко.
Найскладнішими справами для головного судді Вінниці є справи на виселення людей, особливо якщо їм немає куди йти. Важкими з моральної точки зору є справи про позбавлення батьківських прав та справи на усиновлення. З кримінальних – розгляд ДТП з жертвами. Про це Андрій Михайленко повідомив в інтерв’ю Vinnitsa Life. Також він зазначив, що справа Хорта (Павленка) є рядовою, але дехто напередодні виборів намагається зробити з неї політичну справу.
«Постійно зривають засідання, мітинги, запрошують нардепів. Якби не все це, справу давно було б розглянуто. Ця справа рядова. І судять Павленка не за розірваний портрет Президента, як дехто намагається представити» - повідомив суддя.
«Після революції гідності суди стали більш відкритими. Їхні рішення є в Інтернеті. Раніше цього не було» - повідомив Андрій Михайленко. За словами судді, складними є справи з визначення моральної шкоди. Тут суми коливаються від 1 тисячі до декількох мільйонів гривень. «Я сам присудив декілька мільйонів гривень за втрату дитини. Апеляційний суд трохи зменшив суму, але все одно по суті залишив моє рішення в силі. Життя дитини безцінне» - підкреслив суддя.
Зарплата у головного судді міста - 12-13 тисяч гривень. Працівники апарату отримують 1800-2000 грн.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
46 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов