Вінницький міській суд – найбільший міський суд в Україні

Вінницький міській суд – найбільший міський суд в Україні. У ньому працюють 43 судді. За цим показником Вінницький суд випередив навіть Печерський, що знаходиться у Києві. Про це повідомив голова вінницького міського суду Андрій Михайленко.
 
Найскладнішими справами для головного судді Вінниці є справи на виселення людей, особливо якщо їм немає куди йти. Важкими з моральної точки зору є справи про позбавлення батьківських прав та справи на усиновлення. З кримінальних – розгляд ДТП з жертвами. Про це Андрій Михайленко повідомив в інтерв’ю Vinnitsa Life. Також він зазначив, що справа Хорта (Павленка) є рядовою, але дехто напередодні виборів намагається зробити з неї політичну справу.
 
«Постійно зривають засідання, мітинги, запрошують нардепів. Якби не все це, справу давно було б розглянуто. Ця справа рядова. І судять Павленка не за розірваний портрет Президента, як дехто намагається представити» - повідомив суддя.
 
«Після революції гідності суди стали більш відкритими. Їхні рішення є в Інтернеті. Раніше цього не було» - повідомив Андрій Михайленко. За словами судді, складними є справи з визначення моральної шкоди. Тут суми коливаються від 1 тисячі до декількох мільйонів гривень. «Я сам присудив декілька мільйонів гривень за втрату дитини. Апеляційний суд трохи зменшив суму, але все одно по суті залишив моє рішення в силі. Життя дитини безцінне» - підкреслив суддя.
 
Зарплата у головного судді міста - 12-13 тисяч гривень. Працівники апарату отримують 1800-2000 грн.
vinnlife
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии