Вінниччина займає друге місце в Україні за обсягами експорту

За обсягами експорту Вінниччина за 5 місяців 2015 року в порівнянні з відповідним періодом 2014 року займає друге, поступившись лідерством Тернопільській області. Про це повідомив начальник управління міжнародного співробітництва Володимир Мережко.

«Якщо аналізувати географію країн, в які здійснюється експорт товарів, то ще у 2014 році значна доля належала Російській Федерації (17,4% загальних обсягів експорту), яка за 5 місяців поточного року знизилась до 9,5%, на другому місці Китай, який майже зрівнявся з Російською Федерацією (10,6% у 2014 році і 9,4% за 5 місяців 2015 року), далі знаходиться Польща (8,8% та 7,7%), Білорусь (8,4% та 8,5%), Німеччина (4,6% та 3,4%). У 2015 році зросла частка експорту у загальному обсязі до таких країн як: Іспанія (6,2% проти 3,3% у 2014 році), Єгипет (5,0% проти 2,4%), Туреччина (3,8% проти 1,5%) та Румунія (3,6% проти 1,8%)» - зауважив Володимир Мережко.

3(942).jpg

За словами посадовця, основу товарної структури зовнішньої торгівлі товарами складають зернові культури, жири та олії тваринного та рослинного походження, готові харчові продукти. Крім того, вагома частка належить деревині та виробам з деревини і текстильним матеріалам та текстильним виробам.

Водночас, на Вінниччину було імпортовано 14,8 тис. і паливно-мастильних матеріалів, 26,2 т медикаментів, 3,9 тис.т добрив, 3494 піт. шин для вантажних автомобілів, 2,9 тис.мЗ плит деревоволокнистих, 997,5 тис.м2 тканин різних видів, 4,6 тис.т прокату чорних металів, 54,0 тис.шт. машин пральних побутових, 39 машин сільськогосподарських для обробки ґрунту, 328 тракторів, 209 автомобілів вантажних, 63 автомобілі легкові, 51 автонавантажувач, 9 комбайнів зернозбиральних та 4 автомобілі спеціальні.

2(1279).jpg

Володимир Мережко, зауважив, що структурний підрозділ ОДА здійснює комплекс заходів, спрямованих на забезпечення контролю за дотриманням законодавства в сфері зовнішньоекономічної діяльності, повернення суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області валютних і матеріальних цінностей, які з порушенням термінів, установлених законодавством, знаходяться за межами держави.

«Відповідно до Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» управління міжнародного співробітництва в межах наданих повноважень здійснює видачу суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності документів дозвільного характеру (експортно-імпортні ліцензії, разових (індивідуальних) ліцензій). Так, протягом 7 місяців 2015 року було видано 81 разову ліцензію контрактною вартістю понад 1,0 млн.дол США.За видачу дозвільних документів до місцевого бюджету надійшло 48,6 тис. грн.» - розповів Володимир Мережко.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов