Найрозумніша випускниця України 2015 року вступила до Вінницького медуніверситету

Цьогоріч за результатами ЗНО лише двоє школярів в Україні здобули 200 балів з усіх предметів. Одна з них — Тетяна Смага - отримала 200 балів з української мови та літератури та з біології й хімії.

І обрала для навчання саме Вінницький національний медичний університет. В інші вузи документи навіть не подавала. Логічно, що переможницю численних конкурсів та олімпіад з радістю взяли в медуніверситет. І хоч конкурс на бюджет був великий - майже 14 випускників на одне місце — дівчина вступила на «лікувальну справу» і отримуватиме стипендію.

Тетяна навчалася у далеко не спеціалізованій, Ніжинській СЗОШ №7. Додаткову інформацію з предметів черпала самотужки з книжок і на заняттях з репетиторами. Батьки дівчинки працюють у районному відділенні всеукраїнської страхової компанії: батько — керівник, мати — менеджер зі страхування.

- Чи очікувала, що станеш кращою випускницею за результатами ЗНО? Як готувалася до тестів?

- Насправді з того часу, як я дізналася про тестування, мріяла отримати 200 балів з кожного предмета. Наприкінці 11-го класу, коли я чітко усвідомлювала, скільки матеріалу вже вивчено, скільки залишилось і скільки маю на це часу, мрія перетворилася на мету. Займалася з репетиторами. Адже, готуючись до тестування, потрібно не просто знати окремі теми, а систематизувати весь матеріал. Я звикла сумніватися у своїх силах, тому і звернулася по допомогу до людей, які знають усю специфіку ЗНО.

- Вважаєш, ЗНО показує реальний рівень знань випускника чи його можна скласти, якщо ти просто везунчик?

- Я переконана, що ЗНО не може об'єктивно оцінити рівень знань, але це найкращий варіант для нашої країни. Тестування показує максимально наближений до реального рівень знань випускника. Звісно, є запитання, відповіді на які можна просто вгадати (недаремно ж існує «поріг вгадування»), однак написати на 190+ просто «везунчикам» неможливо.

- Вважаєш себе «ботаном»? Маєш якісь захоплення, окрім навчання?

- Я не «ботан». Просто мені завжди легко давалося навчання, хоча перед ЗНО були моменти, коли просто «зазубрювала» матеріал, тому що трапляються поняття, які треба просто завчити. Щодо захоплень — раніше навчалася в музичній школі, відвідувала танцювальний гурток, але коли настав час обирати між додатковими заняттями і серйозним навчанням, обрала другий варіант.

- Чому вирішила стати лікарем? Не насторожують низькі зарплатні?

- Чому медицина? Тому що не знаю більш благородної професії. Призначення людини — робити добро. Хто, як не лікар, щодня, щогодини робить добро? До того ж, зважаючи на ситуацію в країні, лікарі дуже потрібні. Що стосується зарплатні, сподіваюся, що невдовзі ситуація із поганим заробітком медиків зміниться на краще. Думаю, влада повинна розуміти, що в руках лікарів найдорожче — людські життя, тому і зарплатня у них повинна бути відповідною.

- Чому серед усіх вишів обрала саме Вінницький медунівер?

- Обирала між КНМУ (Київ) і ВНМУ. Побувала в обох університетах. Вінницький медичний відразу припав до душі. По-перше, дуже сподобалася позиція ректора університету, який проводив зустріч з абітурієнтами, гарне враження справили викладачі. Видно, що це люди, які бачать у студенті особистість і оцінюють його лише за знаннями. По-друге, дуже затишна, ідеально прибрана територія, у вас гарне місто. Єдине, що трохи лякає: велика відстань до рідного міста. Однак в інші університети документи не подавала. Не бачила сенсу.

Дівчина зізнається, що думала про навчання за кордоном. Але вважає, що саме в Україні медична освіта на гідному рівні, тому не шкодує, що не спробувала свої сили «за бугром». Зі спеціалізацією Тетяна ще не визначилася.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
195 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов