Секретний «підкоп» на Соборній,22

У Вінниці на Соборній,22 уже майже тиждень робітники риють під будинок. Вітрину магазину "Рошен", який розташований у цьому ж будинку, обгородили залізним парканом, зняли плитку із тротуару і почали копати яму. До вівторка цей "підкоп" збільшився за площею і вглиб. Мешканці будинку бояться, що від таких робіт будинок може дати тріщину. 

У магазині "Рошен", вітрину якого обгородили залізним парканом, про будівництво нічого не знають. Принаймні так сказали журналісту "Міста" і запевнили, що вони до будівництва жодного відношення не мають. А будівельники продовжують копати. Але що копають, кажуть - не знають. Пояснюють, що їх найняли, вони й працюють. 

- Нам не казали, що тут буде. Сказали зняти плитку і викопати котлован. А зараз, бачите, не копаємо, а грузимо землю яку викопали, - каже один із будівельників Юрій.

Тим часом мешканці будинку уже кілька разів сходилися на збори і самотужки намагалися з'ясувати, що то за секретний підкоп. До того ж люди бояться, що від таких будівельних робіт їх будинок може зруйнуватися. А тоді, кажуть, винного ніколи не знайдуть. Тому й забили на сполох, як тільки під своїми вікнами побачили будівельників.

- Ми не знаємо, які можуть бути наслідки цього. Боїмося, що можуть зачепити несущу стіну, хвилюємося за свої квартири, чи не складеться цей будинок, як сірники у коробку, - бідкається один із жителів Федір. - Власник підвального приміщення нам не пояснив, що мають тут робити. Він сказав, що у нього усі дозвільні документи є. Одні кажуть, що хочуть зробити вхід у підвальне приміщення, і, як бачите, роблять це із боку вулиці Соборної. Інші говорять, що буде склад чи магазин. 
Старший у будинку Олег Литовчук розповів "Місту", що у підвальному приміщенні планується магазин непродовольчих товарів: 

- Нам власник показав рішення міської ради, де чітко зазначено, що у цьому приміщенні має бути магазин непродовольчих товарів. 

Тим часом у міському департаменті архітектури, містобудування та кадастру запевнили, що дозвіл давали хіба що на облаштування входу до підвального приміщення.

- Там є підвальне приміщення, і надали дозвіл на облаштування входу до нього зі сторони вулиці Соборної. Там не буде нічого нового, тільки буде організований акуратний підвальний вхід, - повідомив в.о.директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру Олександр Рекута. - Відповідальність за загальний стан будинку несе організація, яка робила технічне обстеження, дослідження і проект. Ми ж тільки дали дозвіл на проектування, проект погодили, а відповідальність за дотримання норм несе розробник проектної документації.

Хто ж власник підвального приміщення, з'ясувати поки не вдалося. Ні прізвища, ні назви підприємства (якщо це юридична особа) чиновники не називають. Але те, що ця людина і його "підопічні" почуваються доволі упевнено, відчутно. У вівторок кореспондент "Міста" перевіряв, чи далі копають під будинок. На що почув від одного із присутніх робітників: чи потрібні йому, кореспонденту, проблеми. Якщо така сама була і розмова із мешканцями, то не дивно, що люди збунтувались. 
 


Інна МАРТОНІКОВА

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
284 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов