Вінницькі громадські організації тепер мають власний сайт

Створення Web-платформи для громадських організацій – це один із заходів, який був передбачений новою програмою міської ради, що спрямована на сприяння розвитку інституцій громадянського суспільства (ОГС). 12 серпня у міській раді відбулось обговорення новоствореного Web-порталу, участь у якому взяли представники більш ніж двадцяти громадських організацій, об’єднань та фондів.

Нова розроблена Web-платформа для ОГС на офіційному сайті міської ради розміщена за адресою http://ngo.vmr.gov.ua. Вона стане площадкою для обміну інформацією між громадськими та благодійними організаціями, асоціаціями, органами самоорганізації населення, об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, виконавчими органами міської ради та підприємствами міста.

«Також цей сайт передбачає розміщення новин та подій, які проводять громадські об'єднання на території міста. Організація може додати новину та фотографії зі свого заходу та направити модератору сайту. Інформація розміщується на сайті за умови, що дане громадське об’єднання зареєстроване на даному ресурсі», - розповів начальник аналітичного відділу департамент правової політики та якості Вінницької міської ради Володимир Хорошев. 

Сайт також включає розділи «Нормативна база», «Громадські обговорення», «Актуально» (актуальна інформація для НГО), «Вінницькі громадські організації», «Профспілкові організації»,  «Асоціації ОСН», «ОСББ», «Асоціація старших по будинках», «Консультативно-дорадчі органи міської ради», «Конкурси», «Благодійна діяльність», «Проекти громадських об`єднань з Вінницькою міською радою». А під час обговорення представники ГО запропонували додати до переліку ще розділ «Волонтерство».

Також від учасників обговорення надходили й інші пропозиції, наприклад такі, як створити розділ «Календар подій», куди свої заходи зможуть вносити усі організації, запровадження розсилки новин, які з’являються на цьому сайті тощо.​

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
45 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов