Голова казначейства України відвідала Вінниччину

Шість районів (Погребище, Козятин, Калинівка, Хмільник, Літин,Тиврів) відвідала за один день Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз у Вінницькій області.

А потім ще 12 районів (Немирів, Тульчин, Крижопіль,  Піщанка, Чечельник, Бершадь, Тростянець, Ладижин,Теплик, Гайсин, Іллінці, Оратів). Десятки зустрічей та бесід з головами районних рад, міськими, сільськими і селищними головами та головами райдержадміністрацій, керівниками територіальних органів Казначейства, керівниками фінансових органів, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. Робота йшла напружено та продуктивно – потрібно було багато встигнути та почути безліч думок від колег.

Головні теми для обговорення – нова система дистанційного обслуговування клієнтів: «Клієнт Казначейства – Казначейство». Новий підхід до звичних операцій. Відтепер робота відбуватиметься виключно у реальному часі.
Переваги очевидні:

- Зменшення витрат на відрядження
- Оптимізація друку документів
- Поліпшення та прискорення руху інформації у системі
Звісно, новий підхід до ведення справ завжди викликає сумніви та питання. А тому Тетяна Слюз дала відповіді та пояснення на численні запитання.

Актуальні питання щодо реверсних та базових дотацій, медичної та освітньої субвенції. Голова наголосила про дотримання Порядку їх використання органами місцевого самоврядування.
Такі візити – гарна можливість як для місцевих державних установ, так і для вищого керівництва Державного казначейства, встановити живий продуктивний контакт, що зазвичай важко організувати в звичних робочих умовах.

presspoint
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии