• Головна
  • У жовтні Вінниця відкриє свій центр підтримки ІТ-стартапів – «iHUB»
13:19, 13 серпня 2015 р.

У жовтні Вінниця відкриє свій центр підтримки ІТ-стартапів – «iHUB»

Вже до початку жовтня підрядник ремонту історичного 114-річного особняка на Пушкіна, 11 обіцяє здати Центр Підтримки Інновацій та Підприємництва iHUB.

Підриємство фірма «Сфера» розпочало роботи 6 липня і вже освоїло 450 тисяч інвестицій.

- Роботи йдуть по графіку, але вік будівлі дався взнаки і довелось підсилювати стіни та дах, - розповів в.о. мера Вінниці Сергій Моргунов. - Ви знаєте, в якому стані було ще приміщення і за два з половиною місяці тут відкриєтться третій в Україні після Києва та Чернігова iHUB при підтримці наших норвезьких партнерів. Що таке iHUB краще побачити, ніж розповідати. Але це свого роду творча майтерня стартапів на 44 робочих місця, майдачник для розвитку ідей, задумів та спілкування із однодумцями із 60-ти країн по бізнеспланах та інвестиціях.

Нагадаємо, що загальний бюджет амбіційного проекту - 2,2 млн. грн.: грантові кошти від Seed Forum Foundation (Норвегія) 1,2 млн. грн. (облаштування самого простору Центру), кошти з міського бюджету на ремонтно-реставраційні роботи будівлі (дах, фасад, підпірна стінка) - 998 тис. грн.

Також додатково міжнародною організацією Seed Forum Foundation будуть виділені кошти на заповнення центру необхідною оргтехнікою та меблями. В оренду передано 2-й поверх загальною площею 213,3 м2.

Строк оренди 10 років, в подальшому може бути подовженим. Будівля є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення. Загалом передбачається створення 44 робочих місць (включаючи робочі місця керівника та менеджера Центру).

Резидентам коворкінг-центру буде надано всю необхідну фізичну інфраструктуру: робочі місця зі зручними меблями; швидкісний інтернет; оргтехніка; кімната для конференцій; дві кімнати для переговорів (скайп-рум); зал для проведення подій; кухня та зона відпочинку; туалетна кімната та душ. Орендна плата символічна, бо місто зацікавлене у розвитку інноваційних моделей реалізації потенціалу. Платитимуть 1 грн./рік за всю площу. На даному етапі проводяться роботи по пристосуванню приміщень будинку під розміщення Центру.

Вже виконані наступні роботи: зняття існуючої штукатурки; розбирання перегородок; зняття дощатих настилів; покриття та перекриття; вивезення сміття; ремонт клітки, стін та клинчастих перемичок; підсилення покриття; свердління отворів під тяжі; влаштування чорнової підлоги; монтаж віконних блоків; штукатурення поверхонь; розбирання підпірної стінки, яка знаходилась в стані, непридатному для сигналізації; вивіз матеріалів від розбирання підпірної стінки; виготовлено та змонтовано металоконструкції для евакуаційного виходу; виготовлені металоконструкції для підсилення покриття, металоконструкції тяжів, каркас підпірної стінки; розпочаті роботи по ремонту фасаду; виконані роботи по прокладенню кабелів силового обладнання.

Для довідки:

Центри iHUB допомагають талановитим українцям реалізувати ідеї і почати бізнес: забезпечують їх якісною інфраструктурою, менторською підтримкою і допомагають залучити інвестиції, щоб команди змогли сфокусуватися на створенні власного бізнесу і мали все необхідне для досягнення успіху.

Адже завдяки під’єднанню до глобальної мережі некомерційних фондів Seed Forum Foundation, яка включає більше 24 000 менторів та інвесторів з 46 країн і 60 міст світу, молоді стартап-компанії можуть знайти міжнародних партнерів та інвесторів для просування власного бізнесу.

24 квітня підписано договір між Вінницькою міською радою, Фундацією «Сід Форум Норвегія» (Seed Forum Norway Foundation) та Міжнародним благодійним фондом «Сід Форум Україна» (Seed Forum Ukraine Foundation) про створення Центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB у місті Вінниці.

У жовтні Вінниця відкриє свій центр підтримки ІТ-стартапів – «iHUB», фото-1
У жовтні Вінниця відкриє свій центр підтримки ІТ-стартапів – «iHUB», фото-2
У жовтні Вінниця відкриє свій центр підтримки ІТ-стартапів – «iHUB», фото-3
У жовтні Вінниця відкриє свій центр підтримки ІТ-стартапів – «iHUB», фото-4
У жовтні Вінниця відкриє свій центр підтримки ІТ-стартапів – «iHUB», фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...