Про вінницькі малюнки знімуть фільм

Про вінницькі малюнки, які перемогли в конкурсі мурал-арту VIN-ART-CITY, відзнімуть фільм. Відеоробота поїде на Конгрес культури Східного партнерства, який триватиме з 4-го по 6-те вересня у Львові. Над створенням вінницького відеопродукту працюють Олександр Никитюк, керівник ВОГО «Лабораторія актуальної творчості», і вінницький фотограф Максим Кушка. Вони покадрово відзнімали процес нанесення п’яти картин, які прикрашають Вінницю, починаючи від відопроекції і завершуючи малюванням деталей.

«Я вперше роблю таку відеороботу, яка ще й презентуватиме Вінницю на Конгресі. Але працювати цікаво, бо з самого початку роботи і донині зупиняються перехожі і не просто спостерігають за роботою, а фотографуються. Мені подобається. До того ж у Вінниці нічого подібного раніше не було у таких  масштабах об’єктів, які мають культурну, соціальну і туристичну цінність, - розповідає Максим Кушка. –Короткометражка приблизно у дві хвилини має показати, як деталь за деталькою з’являються п’ять картин на стінах, і фрагменти, вставки, процесу, як художники малюють пензликами. Ми попросили, щоб художники підібрали музику до своїх робіт, щоб краще ілюструвати ідеї малюнків».

Нагадаємо, що переможці конкурсу конкурсу VIN-ART-CITY, а їх п’ятеро, Олександр Марченко з роботю «Зернина Всесвіту», Артур Столярук - «Око», Марія Бобирева – «Сни, в яких хочеться жити», Тарас Довгалюк – «Добробут», Тетяна Чубар – «Вінниця – місто мрій» малювали і вдень, і вночі. 

Сьогодні, 13 серпня, завершила роботу «Вінниця – місто мрій» Тетяна Чубар. Над ним вона працювала чотири дні. Наносила малюнок художниця на будинку за адресою Пирогова, 8. Символічно, що як тільки художниця завершила малювати парасольку з дощем, у Вінниці спала спека, і пройшов невеликий дощ. 

thumb_image (1)
thumb_image (2)
thumb_image (4)

Довідка

Цьогорічний Конгрес вперше за час свого існування відбуватиметься в Україні. Відтак, з 4 по 6 вересня у місті Львові на базі Національного університету імені Івана Франка зберуться та працюватимуть понад 500 діячів мистецтва, менеджерів та аніматорів культури, представників міністерств, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових кіл та засобів масової інформації – загалом з 19 країн світу – аби налагодити ефективну та тривалу транснаціональну співпрацю, інтеграцію спільнот та активізацію діалогу в культурі. Також у рамках цієї масштабної події в місті планується провести кілька десятків культурно-мистецьких акцій.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
46 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов