Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні?

Ректора Вінницького державного педагогічного університету обиратимуть 29 вересня. Кандидати на цю посаду уже відомі. Четверо з них брали участь у виборах ще у квітні, двоє – обличчя нові.

Перший кандидат - один із лідерів ректорських перегонів у квітні - Олександр Криворучко. Криворучко - кандидат історичних наук, доцент ВДПУ. Він працював у команді ректора Олександра Шестопалюка, якого зі скандалом було звільнено на початку  2015 року.

Отож, для більшості викладачів Олександр Криворучко є уособленням старої системи управління ВДПУ, для них це означає стабільність і відсутність серйозних змін. Тому, є підстави вважати, що більшість викладачів вишу його кандидатура влаштовує.

06(80)

Другий кандидат  - доктор історичних наук, професор Юрій Легун. 2006 року він очолив новостворену кафедру етнології Вінницького педуніверситету.  А з березня 2009 року став директором Державного архіву Вінницької області.

Юрій Легун на ректорських перегонах впевнено заявив про себе як про новатора і запевнив, що впроваджуватиме в університеті певні зміни так, як він зробив це в обласному архіві, адже за його час на посаді директора архів став одним із кращих в Україні.

 Однак, Легун, хоча й людина у ВДПУ не нова та увійти в довіру до викладацького колективу йому однозначно важче ніж тому, хто багато років цим колективом керував. На минулих виборах Юрій Легун був одним із лідерів. Однак, бар'єр у 50% він все таки не подолав.

Легун_Юрій_Вікторович.JPEG

Третій кандидат – доктор географічних наук, професор Григорій Денисик. На виборах у квітні він фінішував третім, поступившись вищезгаданим кандидатам.

З 2000 року він обіймає посаду завідувача кафедри географії природничо-географічного факультету ВДПУ. Крім того, впродовж 2002 - 2003 років він був проректором педагогічного університету з виховної роботи.

Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні? (фото) - фото 3

Четвертим кандидатом, точніше кандидаткою, стала доктор філологічних наук, професор Ірина Руснак. Вона також брала участь у виборах ректора у квітні. Однак тоді їй вдалось фінішувати лише четвертою.

Ірина Руснак вже має досвід керування університетом. Вона була проректором університету за часів Шестопалюка, а після його звільнення, стала виконувати ректорські обов’язки.  

Її кандидатура виявилась найбільш скандальною. В період передвиборчих баталій набула публічності неоднозначна інформація про Ірину Євгеніївну. Виявилось, що на кафедрі української літератури, яку вже багато років очолює пані Ірина, з 2010 року  працює асистентом її чоловік Сергій Руснак.

Виконувала обов’язки ректора Ірина Руснак 5 місяців. У червні її звільнили від обов’язків відповідним наказом міністерства, хоча вона сама заявляла про те, що з рішенням не погоджується.

В червні свої тимчасові повноваження Ірина Руснак передала кандидатові педагогічних наук, доцентові Наталі Лазаренко, яка також візьме участь у виборах цього разу. Вона директор інституту педагогіки, психології і мистецтв ВДПУ.

Наразі пані Наталя виконує обов’язки ректора вже 3 місяці.

Останнім кандидатом на посаду ректора є доктор педагогічних наук, професорВолодимир Заболотний. Заболотний є завідувачем кафедри методики викладання фізики та інформатики ВДПУ. Минулого разу участі у виборах ректора не брав.

Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні? (фото) - фото 6

Отож, кандидати на посаду відомі. Вибір за університетом.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
97 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов