Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні?

Ректора Вінницького державного педагогічного університету обиратимуть 29 вересня. Кандидати на цю посаду уже відомі. Четверо з них брали участь у виборах ще у квітні, двоє – обличчя нові.

Перший кандидат - один із лідерів ректорських перегонів у квітні - Олександр Криворучко. Криворучко - кандидат історичних наук, доцент ВДПУ. Він працював у команді ректора Олександра Шестопалюка, якого зі скандалом було звільнено на початку  2015 року.

Отож, для більшості викладачів Олександр Криворучко є уособленням старої системи управління ВДПУ, для них це означає стабільність і відсутність серйозних змін. Тому, є підстави вважати, що більшість викладачів вишу його кандидатура влаштовує.

06(80)
06(80)

Другий кандидат  - доктор історичних наук, професор Юрій Легун. 2006 року він очолив новостворену кафедру етнології Вінницького педуніверситету.  А з березня 2009 року став директором Державного архіву Вінницької області.

Юрій Легун на ректорських перегонах впевнено заявив про себе як про новатора і запевнив, що впроваджуватиме в університеті певні зміни так, як він зробив це в обласному архіві, адже за його час на посаді директора архів став одним із кращих в Україні.

 Однак, Легун, хоча й людина у ВДПУ не нова та увійти в довіру до викладацького колективу йому однозначно важче ніж тому, хто багато років цим колективом керував. На минулих виборах Юрій Легун був одним із лідерів. Однак, бар'єр у 50% він все таки не подолав.

Легун_Юрій_Вікторович.JPEG
Легун_Юрій_Вікторович.JPEG

Третій кандидат – доктор географічних наук, професор Григорій Денисик. На виборах у квітні він фінішував третім, поступившись вищезгаданим кандидатам.

З 2000 року він обіймає посаду завідувача кафедри географії природничо-географічного факультету ВДПУ. Крім того, впродовж 2002 - 2003 років він був проректором педагогічного університету з виховної роботи.

Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні? (фото) - фото 3
Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні? (фото) - фото 3

Четвертим кандидатом, точніше кандидаткою, стала доктор філологічних наук, професор Ірина Руснак. Вона також брала участь у виборах ректора у квітні. Однак тоді їй вдалось фінішувати лише четвертою.

Ірина Руснак вже має досвід керування університетом. Вона була проректором університету за часів Шестопалюка, а після його звільнення, стала виконувати ректорські обов’язки.  

Її кандидатура виявилась найбільш скандальною. В період передвиборчих баталій набула публічності неоднозначна інформація про Ірину Євгеніївну. Виявилось, що на кафедрі української літератури, яку вже багато років очолює пані Ірина, з 2010 року  працює асистентом її чоловік Сергій Руснак.

Виконувала обов’язки ректора Ірина Руснак 5 місяців. У червні її звільнили від обов’язків відповідним наказом міністерства, хоча вона сама заявляла про те, що з рішенням не погоджується.

Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні?, фото-4

В червні свої тимчасові повноваження Ірина Руснак передала кандидатові педагогічних наук, доцентові Наталі Лазаренко, яка також візьме участь у виборах цього разу. Вона директор інституту педагогіки, психології і мистецтв ВДПУ.

Наразі пані Наталя виконує обов’язки ректора вже 3 місяці.

Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні?, фото-5

Останнім кандидатом на посаду ректора є доктор педагогічних наук, професорВолодимир Заболотний. Заболотний є завідувачем кафедри методики викладання фізики та інформатики ВДПУ. Минулого разу участі у виборах ректора не брав.

Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні? (фото) - фото 6
Хто змагатиметься за крісло ректора ВДПУ у вересні? (фото) - фото 6

Отож, кандидати на посаду відомі. Вибір за університетом.

i-vin
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии