А.Близнюк приємно вражений тим, що побачив у Вінниці

Відкриваючи нараду з адміністративно господарським активом області, міністр наголосив: «Я дуже приємно вражений тим, що побачив у Вінниці».

Анатолій Близнюк вважає, що позитивний досвід Вінницької області в ефективному управлінні та господарюванні слід поширити по інших регіонах. «У вас є чому вчитися всій державі», - додав він. Про це JeyNews повідомила Ірина Кравченко - помічник голови Вінницької ОДА.

Міністр відзначив ефективну роботу вінницьких властей у сфері будівництва, енергозбереження, реформування місцевого самоврядування та надання адмінпослуг. Він зауважив, що розділяє підходи керівництва області у вирішенні проблем розвитку регіону.

Анатолій Близнюк зазначив, що, при формуванні стратегії подальшого реформування держави, уряд обов’язково враховуватиме думку регіонів. Для цього, наголосив він, важлива ініціатива на місцях. Урядовець відзначив активну участь органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Вінниччини у розробці важливих рішень, спрямованих на покращення соціально-економічного розвитку держави.

«Я приїхав, щоб послухати вас і щоб ви почули мою позицію як міністра, як члена уряду. Рішення не повинні прийматися в кабінетах. У кожного регіону є своя специфіка, і Донбас – і Вінниччина – це дві великі різниці, і ми повинні почути думку кожного і врахувати її. Я запрошую до співпраці усіх. І я бачу таку ініціативу у Вінниці, в інших регіонах, на жаль, не бачу»., - сказав Анатолій Близнюк.

Міністр підкреслив, що влада повинна удосконалити роботу з населенням та розгорнути дієву інформаційну компанію як на державному рівні, так і на місцях. На цьому наголошує Президент, додав він. «Ми повинні іти до людей, спілкуватися, говорити їм правду – це найголовніше», - озвучив вимогу глави держави Анатолій Близнюк.

Для координації спільної роботи центральних та регіональних органів влади урядовець запропонував делегувати до столиці робочі групи у складі фахівців з областей, які озвучуватимуть позицію кожного регіону з проблемних питань та надаватимуть пропозиції з їх вирішення.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
25 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов