Вінничани стали більше заробляти

За дев'ять місяців 2011 року до бюджету міста надійшло 746 мільйонів гривень. Найбільше - від двох доходних джерел: податку на доходи фізичних осіб (283,6 млн. грн.) та плати за землю ( 57 млн. грн.). Про тенденції в бюджетній галузі обласного центру розповіла головний фінансист Вінниці Наталія Луценко.

Цьогоріч до загального фонду міського бюджету надходять лише два податки, які належать до категорії місцевих - збір за впровадження деяких видів підприємницької діяльності та туристичний збір. У 2011 році їхня частка в загальному фонді бюджету зменшилась на суму 875 тисяч гривень. Втім на 18% зросли надходження від податку на доходи фізичних осіб. Це стало можливим завдяки стабілізації та розвитку економіки Вінниці, підвищенню середньомісячної заробітної плати (у першому півріччі вона становила 2144 грн.) та погашенню заборгованості із заробітної плати, яка зменшилась більш ніж на 3 мільйони гривень.

Як повідомила директор департаменту фінансів Вінницької міської ради Наталія Луценко, важливу роль у наповненні бюджету також відіграють збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, державне мито та податок на прибуток підприємств комунальної власності. «Крім того, до міського бюджету надходять кошти від орендної плати за користування цілісними майновими комплексами та іншим майном, яке перебуває в комунальній власності, - говорить Наталія Луценко. - У загальному по цих пунктах до міського бюджету надійшло 9,5 мільйонів гривень».

Цьогоріч до міського бюджету надходили і трансферти з інших (в основному державного) бюджетів. Найбільшу частку, близько 70% становлять субвенції з державного бюджету соціального характеру, тобто субвенції які направляються на виплату допомог та надання пільг і субсидій населенню. В цілому за період з січня по вересень до бюджету Вінниці надійшло трансфертів у сумі майже 308 мільйонів гривень.

Як зазначила головний фінансист обласного центру, загалом доходи направлялися на фінансування планових видатків бюджету. «Планові видатки, як по захищених так і не по захищених статтях, профінансовані своєчасно та в повному обсязі, - розповідає Наталія Луценко. - Це дало можливість забезпечити нормальне функціонування бюджетних галузей, ЖКГ, транспорту і, відповідно, стабільну життєдіяльність територіальної громади». За дев'ять місяців 2011 року видатки з міського бюджету сформувалися у сумі майже 749 мільйонів гривень. Основними споживачами коштів міського бюджету, як і в попередні роки, залишаються галузі освіти, охорони здоров'я та соціального захисту. На їх утримання цьогоріч направлено 496 мільйонів гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов