09:24, 14 серпня 2015 р.

Іноземна мова

Кожна освічена людина повинна володіти іноземною мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення.

Знання мов – це запорука успіху в житті. Хочете, щоб ваша дитина стала студентом вищого навчального закладу, здобула престижну роботу та просувалася по кар’єрній драбині? Тоді вчіть дітей іноземним мовам з дитинства! Це дозволить подорожувати по всьому світу, познайомитися з національними особливостями, культурою, традиціями народів інших країн, розширити сферу свого спілкування та знайти нових друзів. Одним словом – зробити своє життя цікавим і різноманітним.

Вивчення любої мови – це довгий нелегкий процес, котрий потребує розумових зусиль, терпіння та бажання досягнути поставленої цілі.
 
Найбільш популярною для вивчення мовою в школі є саме підручник англійська мова, який повинен бути цікавим та містити базові відомості про фонетичні, лексичні та граматичні особливості розмовної та письмової мови. Відомими іноземними видавництвами методичних матеріалів для вивчення англійської мови є Oxford, Longman, Cambridge та інші. Популярними українськими авторами підручників з англійської є О. Карпюк, А.Несвіт, Н.Вертипорог та інші. Вони містять численні завдання та вправи, направлені на розвиток навичок використання мовних конструкцій, а також на закріплення вивченого матеріалу. Зрозумілі та вичерпні пояснення граматики підкріплені прикладами з аутентичних англійських текстів. В цілому для вдосконалення знань з англійської мови необхідно використовувати декілька підручників та методичних посібників.

Німецька мова – це мова, на якій розмовляють в самих розвинених країнах Європи. Варто зазначити, що саме німецька мова є другою за значимістю мовою в діловому світі. Вона є однією з робочих мов відомих міжнародних організацій, на приклад, таких як Євросоюз. Велика кількість відомих літературних та наукових видань також написано саме на німецькій мові.

За рейтингом українських шкіл німецька мова займає міцне друге місце після англійської. Більшість батьків в якості другої іноземної мови для своєї дитини обирають німецьку з прагматичних міркувань. Німецькі компанії на рівні з британськими та американськими пропонують багато робочих місць. Саме тому велику популярність серед учнів та їх батьків завоював піручник німецька мова, якого можна з легкістю придбати в Bookletka. Навчальні посібники з граматики та лексики, словники, розмовники та інша література допоможе з легкістю здобути знання з німецької та швидко здолати мовний бар’єр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...