Від сьогодні в Ладижині почнуть відновлювати гаряче водопостачання

Фахівці ДТЕК Ладижинської ТЕС закінчили планові гідравлічні випробування трубопроводів тепломережі міста 

Про це Lada.FM повідомила прес-служба підприємства.
Перевірка цілісності мережі тривала з 3 по 6 серпня, потім фахівці усували виявлені дефекти. З 14-15 серпня подача гарячої води у місті буде відновлена.
За час випробувальних робіт фахівцями цеху теплопостачання, підземних комунікацій та гідроспоруд Ладижинської ТЕС спільно з персоналом КП «Ладжитлосервіс» було виявлено 15 дефектів на тепломережі міста. Більшість з них на даний час вже усунуто – це переважно дефекти на квартальних трубопроводах. Дрібні зауваження будуть усуватись найближчим часом. Постачання гарячої води для  більшості мешканців Ладижина буде відновлене з 14-15 серпня. Решту будинків підключать після остаточного усунення дефектів на їхніх ділянках тепломережі. За планом роботи з випробування та ремонту тепломережі міста повинні завершитися 14 серпня.
 «Графік перевірки тепломережі Ладижина щороку погоджує міська влада Ладижина. Щоб знайти пошкоджені ділянки ми випробовуємо  магістральні та квартальні міські трубопроводи високим тиском.  Тому і доводиться припиняти постачання гарячої води усім споживачам. Тільки в таких умовах ми маємо можливість  виявити і оперативно усунути дефектні ділянки на трубопроводах. Це необхідно для профілактики зимових аварій на мережі. За два тижні серпня нам вдалося провести цілу низку заходів, в яких були задіяні комунальники міста і всіх підприємств. Тепер ми переконані, що система теплопостачання міста Ладижин зустрічі зими готова», – каже начальник цеху налагодження та випробувань устаткування ДТЕК Ладижинської ТЕС Дмитро Саволюк.
lada
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии