Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї

Вінницький колектив «Super gravity», незважаючи на юний вік (майже рік), у своїй скарбничці має вже багато досягнень. Серед них — гастролі та власні майстер-класи у Китаї.

– У нашій команді троє хлопців і двоє дівчат. Раніше колектив називався «City jam», у ньому були лише хлопці, які спеціалізувалися на ефектних трюках, на танцях з швидкою динамікою рухів і на цікавих постановках. Але потім одноголосно вирішили взяти до колективу двох дівчат. Наша команда складається з професійних танцюристів, які займаються танцями не менше 10 років. Окрім виступів, ми викладаємо у школі танцю «Chemistry». Якщо говорити про конкретний стиль — його нема. В одних номерах ми робимо акцент на хіп-хоп і брейк-данс, в інших — на джаз. Але завжди присутні екстремальні, небезпечні елементи, — розповідає учасник колективу Сергій Небесний. — Звичайно, через те, що у нас багато силових і небезпечних трюків, часто бувають травми. Але вони незначні — удари та розтягнення.

0_fd34a5725a6d427bdcc8c82f77a86a1e.jpg

Танцюристи розповідають, що у Китай вони потрапили незаплановано. Їх туди запросили друзі з міста Шень-Жень для того, щоб ті поділилися досвідом і навичками з танцювальними колективами Китаю.

0_1ea7a9d4664d67feea601fd626a8b18c.jpg
0_b11e53ffd0f00d68a8a4360fb6b1e324.jpg

– Ми гастролюємо в основному на півдні Китаю. Китайські танцюристи запрошують нас у різні міста. У нас багато танцювальних програм, майстер-класи та зустрічі для обміну досвідом з китайськими командами. Виступаємо в концертних залах, нічних клубах і танцювальних студіях. Приємно бачити, з яким захопленням нас зустрічають глядачі. Виступів стільки, що не встигаємо насолодитися культурою та традиціями цієї країни, — розповідають вінницькі танцюристи. — Ми плануємо ще кілька місяців їздити Китаєм. Після повернення будемо передавати ті знання, які взяли від китайських колег, нашим учням. До слова, у нас є учні, яким по 5 років, а є й такі, яким уже за 40. Вік для того, щоб навчитися, не важливий. Головне — витримка, сила волі та бажання.

Анастасія ЯКОВИШИНА

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов