![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
10:22, 14 серпня 2015 р.
Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї
Вінницький колектив «Super gravity», незважаючи на юний вік (майже рік), у своїй скарбничці має вже багато досягнень. Серед них — гастролі та власні майстер-класи у Китаї.
– У нашій команді троє хлопців і двоє дівчат. Раніше колектив називався «City jam», у ньому були лише хлопці, які спеціалізувалися на ефектних трюках, на танцях з швидкою динамікою рухів і на цікавих постановках. Але потім одноголосно вирішили взяти до колективу двох дівчат. Наша команда складається з професійних танцюристів, які займаються танцями не менше 10 років. Окрім виступів, ми викладаємо у школі танцю «Chemistry». Якщо говорити про конкретний стиль — його нема. В одних номерах ми робимо акцент на хіп-хоп і брейк-данс, в інших — на джаз. Але завжди присутні екстремальні, небезпечні елементи, — розповідає учасник колективу Сергій Небесний. — Звичайно, через те, що у нас багато силових і небезпечних трюків, часто бувають травми. Але вони незначні — удари та розтягнення.
![Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї, фото-1 Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Танцюристи розповідають, що у Китай вони потрапили незаплановано. Їх туди запросили друзі з міста Шень-Жень для того, щоб ті поділилися досвідом і навичками з танцювальними колективами Китаю.
![Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї, фото-2 Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї, фото-3 Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
– Ми гастролюємо в основному на півдні Китаю. Китайські танцюристи запрошують нас у різні міста. У нас багато танцювальних програм, майстер-класи та зустрічі для обміну досвідом з китайськими командами. Виступаємо в концертних залах, нічних клубах і танцювальних студіях. Приємно бачити, з яким захопленням нас зустрічають глядачі. Виступів стільки, що не встигаємо насолодитися культурою та традиціями цієї країни, — розповідають вінницькі танцюристи. — Ми плануємо ще кілька місяців їздити Китаєм. Після повернення будемо передавати ті знання, які взяли від китайських колег, нашим учням. До слова, у нас є учні, яким по 5 років, а є й такі, яким уже за 40. Вік для того, щоб навчитися, не важливий. Головне — витримка, сила волі та бажання.
Анастасія ЯКОВИШИНА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
10:08, 25 липня
12
09:39, 24 липня
10:08, 25 липня
8
19:33, 24 липня
8
18:11, Вчора
live comments feed...
Коментарі