• Головна
  • Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї
10:22, 14 серпня 2015 р.

Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї

Вінницький колектив «Super gravity», незважаючи на юний вік (майже рік), у своїй скарбничці має вже багато досягнень. Серед них — гастролі та власні майстер-класи у Китаї.

– У нашій команді троє хлопців і двоє дівчат. Раніше колектив називався «City jam», у ньому були лише хлопці, які спеціалізувалися на ефектних трюках, на танцях з швидкою динамікою рухів і на цікавих постановках. Але потім одноголосно вирішили взяти до колективу двох дівчат. Наша команда складається з професійних танцюристів, які займаються танцями не менше 10 років. Окрім виступів, ми викладаємо у школі танцю «Chemistry». Якщо говорити про конкретний стиль — його нема. В одних номерах ми робимо акцент на хіп-хоп і брейк-данс, в інших — на джаз. Але завжди присутні екстремальні, небезпечні елементи, — розповідає учасник колективу Сергій Небесний. — Звичайно, через те, що у нас багато силових і небезпечних трюків, часто бувають травми. Але вони незначні — удари та розтягнення.

Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї, фото-1

Танцюристи розповідають, що у Китай вони потрапили незаплановано. Їх туди запросили друзі з міста Шень-Жень для того, щоб ті поділилися досвідом і навичками з танцювальними колективами Китаю.

Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї, фото-2
Екстремальні танцюристи з Вінниці популярні у Китаї, фото-3

– Ми гастролюємо в основному на півдні Китаю. Китайські танцюристи запрошують нас у різні міста. У нас багато танцювальних програм, майстер-класи та зустрічі для обміну досвідом з китайськими командами. Виступаємо в концертних залах, нічних клубах і танцювальних студіях. Приємно бачити, з яким захопленням нас зустрічають глядачі. Виступів стільки, що не встигаємо насолодитися культурою та традиціями цієї країни, — розповідають вінницькі танцюристи. — Ми плануємо ще кілька місяців їздити Китаєм. Після повернення будемо передавати ті знання, які взяли від китайських колег, нашим учням. До слова, у нас є учні, яким по 5 років, а є й такі, яким уже за 40. Вік для того, щоб навчитися, не важливий. Головне — витримка, сила волі та бажання.

Анастасія ЯКОВИШИНА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...