70 учасників АТО отримали землю у Вінниці

У Вінниці відбулося перше жеребкування по розподілу земельних ділянок між учасниками антитерористичної операції в районі вулиці Північної.

У лототрон помістили 71 картку однакового кольору та розміру (саме стільки виділили земельних ділянок). Вінничани по черзі витягали білі папірці з номером ділянки та орієнтованою площею. Розміри ділянок варіювалися від 700 до 900 квадратних метрів.

По завершенню жеребкування у лототроні залишився номер однієї ділянки. Справа у тому, що один із зареєстрованих городян не надав документи, які засвідчували б його участь у зоні АТО. Тому землю розподілять між учасниками військових дій або родинами загиблих бійців наступного разу.

Заступник міського голови Сергій Тимощук розповів ВИННИЦА.info, що перш ніж освоювати землі вінничани повинні оформити документи за власний кошт.

«Буде написана заява, подаються документи, які розглядаються на засіданні виконавчого комітету і на найближчій сесії затверджуються. Чим швидше учасники АТО, які приймали участь у жеребкуванні, подадуть необхідні документи, тим швидше зможуть використовувати земельні ділянки.

Кожен учасник АТО, який витягнув земельну ділянку за допомогою жеребкування, самостійно оплачує оформлення всіх документів, це близько 3 тисяч. Земля надається абсолютно безоплатно. Це передбачено законодавством», - сказав С. Тимощук.

Винница.info: 70 учасників АТО отримали землю у Вінниці
Винница.info: 70 учасників АТО отримали землю у Вінниці
Винница.info: 70 учасників АТО отримали землю у Вінниці
Винница.info: 70 учасників АТО отримали землю у Вінниці
Винница.info: 70 учасників АТО отримали землю у Вінниці Винница.info: 70 учасників АТО отримали землю у Вінниці
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
158 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов