Ямпільські школярі розпочнуть навчальний рік в оновлених школах (фото)

На завершальному етапі знаходяться проекти реконструкції Ямпільської школи №2 та сільської Бушанської ЗОШ. До початку нового навчального року заклади будуть відремонтовані, повідомляє Український фонд соціальних інвестицій.

Проекти реконструкції обох шкіл було піднято із резерву мікропроектів, що були затверджені в результаті конкурсного відбору Вінницькою обласною спостережною радою у жовтні 2013 року. Загальна вартість робіт у Ямпільській школі складає 2 млн. 100 тис. гривень, з яких 420 тисяч - це кошти місцевої громади, в тому числі батьків і вчителів. На будівлі повністю міняють дах. Школа збудована ще у 1985 році і старий плаский рубероїдний дах часто протікав. Тепер на школі буде нова покрівля з метелочерепиці.

У селі Буша теж оновлюють будівлю школи, в якій навчаються ще діти із Держанки, Дорошівки та Слободи-Бушанської. Із 810 тисяч гривень, необхідних на ремонт закладу, 162 тисячі зібрали мешканці місцевої громади та спонсори. У будівлі бушанської школи повністю замінять всі вікна та двері із застосуванням нових енергозберігаючих технологій, що зробить процес навчання більш комфортним, особливо взимку.

Будівельники обіцяють, що вже 1 вересня обидві ямпільські школи зустрінуть учнів в оновленому вигляді.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов