Вінницькі діти проміняли літній табір на «Cool Kids»

Протягом 10-16 серпня 16 вінницьких дітей беруть участь у проекті  «CoolKids». Суть проекту у тому, що 10-12-річні підлітки самостійно організовують собі літнє дозвілля.

Проект вже другий рік поспіль реалізовують активісти Спілки молодіжних організацій Вінниччини (СМОВ). Організатори кажуть, вони намагаються подолати стереотип щодо того, що сучасна молодь пасивна та байдикує під час літніх канікул.

Ідея самого проекту виникла у президента ЗОШ №18 Марії Самойленко, яка помітила, що для старшокласників та студентів щороку проводиться безліч цікавих  проектів, а менших школярів все ще вважають дітьми, хоча саме в такому віці вони починають самостійно обирати собі хобі та  захоплення.

– Проект – неформальний: жодних парт та нудних уроків! Ми даємо можливість дітям відкрити себе з іншої сторони, розкрити в собі лідерські якості та творчий потенціал, – пояснює Марія, яка стала координатором проекту.

Вінницькі діти проміняли літній табір на «Cool Kids» (фото) - фото 1

В  активістів СМОВ навіть не було сумнівів щодо допомоги дітям у їхній самореалізації на шляху до лідерства та громадської активності, запевняє голова організації Тетяна Подолян.

– Для нас – це унікальний проект. Адже у СМОВ ми звикли робити проекти для дорослої, як правило, студентської молоді. Але ж ми прекрасно розуміємо, що активне та цілеспрямоване покоління потрібно виховувати змалечку. Саме тому ми з радістю підтримали таку ініціативу, – зазначає Тетяна.

Вінницькі діти проміняли літній табір на «Cool Kids» (фото) - фото 2

Вона додає: проект має всі шанси стати щорічним, адже триває вже друге літо. Крім того СМОВ має у проекті гарних партнерів. Так, цьогоріч до «Cool Kids» долучилася Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина». Голова  обласного осередку Товариства Олексій Гаврилов вважає, що дорослим потрібно не нарікати на неслухняність чи пасивність дітей, а допомогти їм стати кращими.

– Дорослі звинувачують дітей у пасивності, інертності, безініціативності… Але учасники «Cool Kids» наочно спростовують ці стереотипи. А наша справа як людей з більшим досвідом – допомагати їм розвивати свої кращі якості, – сказав Олексій Гаврилов.

Вінницькі діти проміняли літній табір на «Cool Kids» (фото) - фото 3

Днями в рамках проекту діти взяли участь у заходах  «Спорт і здоровий спосіб життя», «ЗМІ», «Дружба і взаєморозуміння», «Мистецтво». Учасники також зустрілися з відомими й успішними вінничанами, відвідали Вінницьке обласне радіо і телебачення. Фінал проекту відбудеться в одному з торгово-розважальних центрів міста, де школярі продемонструють свої таланти, а також спробують самостійно організувати справжній флешмоб.

Вінницькі діти проміняли літній табір на «Cool Kids» (фото) - фото 4
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов