Таблицю Менделєєва у Вінниці не домальовуватимуть

Міжнародний союз теоретичної і прикладної хімії офіційно затвердив нові елементи в таблиці Менделєєва - дармштадтій, рентгеній і коперніцій

Міжнародний союз теоретичної і прикладної хімії офіційно затвердив позначення елементів з номерами 110, 111 і 112. Офіційні символи нових елементів Ds, Rg і відповідно Сn.Імена новим елементам - дармштадтій, рентгеній і коперніцій були присвоєні ще в липні минулого року. Але тільки зараз закінчилося дотримання всіх формальностей, необхідних для додавання в таблицю Менделєєва нового елемента.

- Для дітей це особливого значення не має. Ці елементи уже були в таблиці, але просто не мали назв. Ми завжди пояснюємо учням, що сьомий період у таблиці незавершений, там можуть з’являтися все нові й нові елементи. Звичайно таблиці з затвердженням нових назв доведеться міняти, ніхто домальовувати їх не буде, - говорить заступник директоа, вчитель хімії школи №4 Микола Черный.

йде процес присвоєння назв елементам номер 114 і номер 116 У цьому місяці представники Міжнародного союзу теоретичної і прикладної хімії офіційно оголосять попередні варіанти імен для цих елементів, після чого у фахівців буде 5 місяців, щоб представити свої заперечення. Якщо заперечень не буде, то імена будуть затверджені. Після цього почнеться серія формальностей, яка завершиться офіційним прийняттям назв.

На даний момент варіанти назв обох елементів невідомі. Раніше з'являлася інформація, що їх планується назвати флеровій - на честь легендарного радянського фізика-ядерника Георгія Флерова, та москвій. Відкриття елементів було визнано лише в червні 2011 року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов