Судді створили у Вінниці власну організацію

Ініціаторами створення громадської асоціації судей стали служителі Феміди з Вінницького апеляційного та окружного адміністративних судів.

Цю організацію судді створили, щоб захищати законні спільні інтереси суддів, їх незалежність та незалежность судової влад. Прес-служба Вінницького апеляційного адміністративного суду повідомила, що асоціація суддів створюється й для підвищення професійного рівня суддів та їх авторитету; сприяння становленню громадянського суспільства в Україні, розвитку демократичного законодавства та правосуддя, розвитку правової теорії та юридичної просвіти, організації обміну досвідом з суддями інших країн.

Цікаво, що в положенні про асоціацію сказано багато цікавого.

Зокрема: «Асоціація має самостійний баланс, відокремлене майно, рахунки в банківських установах, у тому числі валютні, печатку, штамп, бланки із своїм найменуванням, зразки яких затверджуються Радою Асоціації».

Також в цілях і завданнях асоціації сказано: сприяння поліпшенню матеріально-технічної бази, необхідної для нормального функціонування судів області; захист інтересів суддів, допомога у матеріально-побутовому забезпеченні і соціальному захисту суддів та їхніх сімей.

Асоціація буде й карати тих суддів її членів, що не виконують свої обов’язки. Для цього будуть запроваджені форми покарань. За порушення Положення Асоціації та Кодексу професійної етики судді до члена Асоціації можуть бути застосовані такі заходи впливу чи покарання: попередження; громадський осуд; попередження про позбавлення статусу члена Асоціації; позбавлення статусу члена Асоціації шляхом виключення з неї.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов