У Вінниці відбудеться Міжнародний інвестиційний форум

У Вінниці, 4 вересня, у концертній залі «Плеяда» розпочнеться Міжнародний інвестиційний форум «Вінничина – бізнес в центрі України».
Форум відбудеться напередодні Дня міста Вінниці, який святкуватимуть 5 вересня. Планується, що на форум завітають представники 20 країн.
«Поки що офіційно свою участь у форумі підтвердили представники 5 країн» - повідомив директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик. За його словами, форум стане майданчиком для дискусій керівників українських підприємств, інвесторів та партнерів.
Головна мета форуму – розвиток співробітництва та презентація інвестиційного та економічного потенціалу Вінницької області.
«Форум проходитиме у формі дискусії. Блоки розділять на галузі, виступатимуть експерти та успішні підприємці» - повідомив Якубик. Він також підкреслив, що інвестиційний форум для Вінниці дуже важливий, адже зараз в Україні діє надзвичайно висока облікова ставка національного банку, яка не дає можливість отримати кредити по тих ставках, які були раніше. Тобто платити за отриманий кредит 50 чи 60% практично неможливо.
На форумі обговорюватимуть принципи співфінансування проектів інвестора і підприємця.
У форумі зможуть також братимуть участь бізнесмени.
Також будуть запрошені перекладачі, отже мовний бар’єр буде знятий повністю і кожен представник бізнесу зможе дізнатися максимум інформації.
Організатори форуму – Вінницька обласна адміністрація та Вінницька обласна рада. «Під час форуму Вінниччина продемонструє кращі результати, яких вже вдалося досягти в різних сферах діяльності. Також на досвіді окремих підприємств краю, які уже працюють з інвестиціями та міжнародною технічною допомогою, буде доведено що ми є надійними партнерами» - наголосив Олександр Якубик.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
46 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов