У Вінниці відбудеться Міжнародний інвестиційний форум

У Вінниці, 4 вересня, у концертній залі «Плеяда» розпочнеться Міжнародний інвестиційний форум «Вінничина – бізнес в центрі України».
 
Форум відбудеться напередодні Дня міста Вінниці, який святкуватимуть 5 вересня. Планується, що на форум завітають представники 20 країн.
 
«Поки що офіційно свою участь у форумі підтвердили представники 5 країн» - повідомив директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик. За його словами, форум стане майданчиком для дискусій керівників українських підприємств, інвесторів та партнерів.
 
Головна мета форуму – розвиток співробітництва та презентація інвестиційного та економічного потенціалу Вінницької області.
 
«Форум проходитиме у формі дискусії. Блоки розділять на галузі, виступатимуть експерти та успішні підприємці» - повідомив Якубик. Він також підкреслив, що інвестиційний форум для Вінниці дуже важливий, адже зараз в Україні діє надзвичайно висока облікова ставка національного банку, яка не дає можливість отримати кредити по тих ставках, які були раніше. Тобто платити за отриманий кредит 50 чи 60% практично неможливо.
 
На форумі обговорюватимуть принципи співфінансування проектів інвестора і підприємця.
 
У форумі зможуть також братимуть участь бізнесмени.
 
Також будуть запрошені перекладачі, отже мовний бар’єр буде знятий повністю і кожен представник бізнесу зможе дізнатися максимум інформації.
 
Організатори форуму – Вінницька обласна адміністрація та Вінницька обласна рада. «Під час форуму Вінниччина продемонструє кращі результати, яких вже вдалося досягти в різних сферах діяльності. Також на досвіді окремих підприємств краю, які уже працюють з інвестиціями та міжнародною технічною допомогою, буде доведено що ми є надійними партнерами» - наголосив Олександр Якубик.
vinnlife
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии